Duygularını belli edemeyen erkeğin yarattığı dengesiz Kız'dan bir soru..

Merhaba arkadaşlar, herhangi yaşadığınız bir ilişkide gidişatınızın ne olduğundan asla emin olmadan yolunuza devam ettiğiniz oldu mu? Mesela sevgilinizin sizi sevip sevmediğinden asla tam olarak emin olamadığınız, yarın çekip gidecek mi ya da başkasını bulup beni aldatır mı acaba düşüncelerini hiç hissettiniz mi? bugün sevgilim bana karşı çok iyi çok mutluyum bana da değer veriyor ama ya yarın benden çok seveceği birini bulup da giderse diye düşündünüz mü? Böyle düşüncelere kapılanlar neler yaptınız ya da bu düşüncelerden nasıl kurtuldunuz ya da böyle şeyler başına gelenler bunu nasıl atlattınız?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Iliskinin başlarında düşünülmesi normal şeyler bunlar. Bu durum ancak bir şeyler paylaştıkça anlatılır. Aen onu o seni tanidiktan sonra silinir gider bunlar. Arada güçlü bir bağ olması en önemli şart. .

En başında gidişat belirlemek yanlış zaten, o yüzden büyük umutlarla başlamamak gerekir. Zamanla şekil alacak şeyler bunlar.. sen sevginden sadakatinden en önemlisi kişiliğinden ödün verme...

0|0
    0|0
    • Kaybetme korkunu atlamisim. Bu sana huzursuzluk verir.

• Kendi kişiliğiyle alakali bu tarz kuruntulara gerek yok. Kendi içinde huzursuz olursun

• kişiliği böyle ama çapkın da bir yanı var önceden yaptığı çapkınlıkları anlattı bunların hepsi birleşince sonuç böyle dengesiz düşünceler oldu birde bu son görüşmemizde aile yapısını da anlama fırsatım oldu aile de genel bir ilgisizlik var herkes kendi halinde sanırım böyle bir ortamda yetişmenin vermiş olduğu birşey bunları öğrenince kafamdaki düşünceler biraz azaldı ama tamamen geçse iyi olurdu ona daha zaman var sanırım :)

Yükleniyor...