Özellikle bayanların yorumunu bekliyorum benim için çok önemli

bir kızı çok sevdim onun sevgilisi vardı ve onun için başka şehre gitmeye çalışıyordu ve benim için gitmekden vazgeçti sonra memleketine gideceği gün bana sms attı konuşmaya başladık uzun süre konuştuk bir ay filan bana benden hoşlandığını söyledi bir şans istedim veremem dedi sebep sorduğumda türlü bahaneler saydı aile.sevgilisini yüz üstü bırakamayacağı vs. ben ondan kopmaya çalıştıkça o bunu yapamayacağını söyledi sebebini sorduğumda bana aşık olduğunu söyledi mantıklı bir sebep sorduğumda sevgilisiyle yattığını söyledi ben ne olursa olsun gel dedim yine yapamam dedi ama benimle ilişkisinide koparmak istemiyor ne yapmaya çalışıyor sizce ne yapmalıyım.

Güncellemeler:
benim hakkımda çok büyük bir koz var ileride kavga ettiğimizde yüzüme vurursun ben bunu kaldıramam diyor ben öyle bir konuda laf söylecek biri değilim inandıramadım onu bir türlü diyor

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bi seçim yapmasını söyle sen de oyuncak değilsin yaşaman gereken bir hayatın var

0|1
    0|0
    • yapamam diyo sadece senin elinde benim hakkımda çok büyük bir koz var ileride kavga ettiğimizde yüzüme vurursun ben bunu kaldıramam diyor ben öyle bir konuda laf söylecek biri değilim inandıramadım onu bir türlü

• yaşayamıyorum artık bir insan bir insana bu kadar acı çektiremez kimseye anlatamıyorum anca içiyorum günde 3-4 saat anca uyuyabiliyorum çok uğraştım inandırmaya olmadı unutmak istiyorum yapamıyorum

• ama seni de yoruyor ve meşgul ediyor baksana,sevgilisi var başka bir erkek ona aşkım sevgilim diyor hem kıskanırsın hem üzülürsün tüketirsin kendini.seçim yapmasını istemekten başka bir çaren yok malesef

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilisi olan bir kıza göz dikmek,onun aklını çelmeye çalışmak şerefsizliktir,bunu sen benden iyi biliyorsun. O yüzden daha fazla yorum yapmayacağım...

0|0
    1|0
    • haklısın... ama ben ilk gün sadece giderken içimdekileri söylemek istedim giderek büyüdü iş

• O çocuğun yerinde sen olsaydın ve sevgilin başkasıyla konuşsaydı,aşık olduğunu söyleseydi,çocuk da sevgiline onu bırak bana gel deseydi öğrendiğin zaman etmediğin küfür kalmazdı. Bizim insanlarımız böyle işte. Bana yapılınca kötü,ben yapınca sorun yok.

• Maymun iştah mıdır nedir.. Söyle seçimini yapsın ona göre sen yoluna ben yoluma dersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevgilisi olan bir kızdan bir şans istemişsin şimdi sana mı söveyim yoksa sevgilisi olduğu halde sana holanıyorum diyen ırıspıya mı söveyim bilemedim sen seç .

0|0
    0|0
Yükleniyor...