Her sabah duş almayı nasıl başarıyorsunuz? :D

ben sabah kalkmaya üşenirim son dakikaya kadar yatarım. bir de erkenden kalkıp duş almak benim için imkansız gibi :D

peki siz nasıl kalkabiliyorsunuz? :D bir formülü var mı :D

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Formülü sadece alışkanlık.. Son 10 yıldır duş almadan evden çıkamam uyanamıyorumm :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Alışkanlık! Ben her sabah 04:30 - 05:00 arası uyanırım. Biraz spor ve duş sonra Dünya savun kendiniiii !

1|0
    0|0
  • Bence de çok saçma. Bugün duş alıyorsun, kireleneceksin ve yine duş alacaksın. Ne gerek var ki boş yere duş almaya.

1|0
    0|0
  • sevmiyorum ama saçlarım 1 günde yaglanıyor ve vücudum ter kokuyor buda beni mecbur bırakıyor ve bir zaman sonra uyandıgımda banyoya elimi yüzümu yıkamak için değil dus icin gidiyor bulursun alışkanlık

1|0
    0|0
  • Bir formülü yok ; her sabah sıcaktan kan ter içinde uyanınca sıka sıka duş alıyorsun

2|0
    0|0
  • okuldayken göreceğim kızları düşünerek zıplardım yataktan. şu an da çalışıyorum ve alacağım parayı düşünerek zıplıyorum :)

1|0
    0|0
  • güne çok güzel başlıyosun

1|0
    0|0
  • ben alarmı saat 6 ya kurarum erkenden zink diye kalkiyorum yatakta hiç oyalanmam sohpeni açar duşumu alır cikar giderim öyle bir huyum var alarm duydugum an birde ufak bir ses duydugum an ayaktayım :)

1|0
    0|0
  • Sabah kalkamiyorsan, sende uyumadan once dus al

1|0
    0|0
  • Sabah alarmı kurarım kalkarım direk sevgilime günaydın,nasılsın hayatım sonra direk duşa telefon ıslanmıyıcak biryerde uzanırım köpüklü köpüklü mesajlaşırım :)

1|0
    1|0
  • telefona alarm kurarım son sese ayarlarım alarmı yataktan uzak bir yere koyarım telefonu alarmı kapatmak için mecburen yataktan kalkarım o zaman da uykum açılır :D

1|0
    0|0
  • alışkanlık haline geliyor bir süre sonra...

1|0
    0|0
  • sabahın 8inde kalkıyorum zaten ne duşu ya :)

1|0
    0|0
  • temızlık imandandır :)

1|0
    0|0
  • Öğleden sonraları alırım duş'u

1|0
    0|0
  • Aynen ya.. kendini çok beğenenlr alıyo ))

1|0
    0|0
  • Sabah 11.30 da Kalkıyorum

1|0
    0|0
  • ben uyumadan önce alıyorum tabi sürekli almam vücudum eskir :D uyumadan önce alınca da uykum kaçıyo zaten gıcık oluyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• saati biraz geç kurunca 4 dk içinde bile çıktığım oluyor duştan

1|0
    0|0
    • ben duşa girmeye üşenirim ya sabah :D

• valla akşamdan girmeye üşenince paşa paşa kalkıyosun :)

• kirli giderim :D sdfsd :D üşengeçlik bende hat safhada :D

Yükleniyor...