6.ve 10 ayda degişim olurmu ?

Spor yapıp 6.-10 ayda degişim mümkünmü Bide kaç saat yüzmeliyim 30-40 dakika yüzüyorum sizce iyimi

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• düzenli spor yaparsan olur. 30-40 dakika iyi. Her daha fazla mesafe yüzmeye çalışırsan aynı zamanda daha iyi geliştirirsin

0|0
    0|0
  • 30 günde bile değişim oluyor , link

0|0
    0|0
  • tabiki olur devam et

0|0
    0|0
  • neden olmasın olabilir cidden 1 ayda bile oluyor

0|0
    0|0
  • Spor yapıp 3 haftada degıstıgımı bılıyorum sıx packlerım (turkıyedebaklavalar denıyor:d) belırmıstı ahahahah 6 10 ayda hertarafı kasbaglayan bırı olurdum herhalde :D:D 30 40 yeter ama yüz suyun ustunde yatma :d 6 10 ay yaparsan yeterde artar bıle spora başlarsan bırakma derım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nisan 20'sinde "yeter artık" dedim. Son aylarda çok kilo almıştım. Yediklerime dikkat etmeye ve spor yapmaya başladım.

Temmuz sonunda 10 kilo vermiştim. Üstelik vücudum kaslandı.

Sadece Cardio ve fitness çalıştım.

6 ayda düzenli bir çalışma ile hem kilo verip hem de vücudunuzu rahatlıkla şekle sokablirsiniz

0|0
    0|0
    • Kardeşimm benimde 2 bucuk ay olcak sırt kaslarım cıkdı kol kasları ama Yaglar hala duruyo .S moralim bozluyo herkes hala aynısın diyo böle oluncada spor salonuna 0 moralle gidiyorm

• Öncelikle "kardeşim" diye hitap etmezseniz daha uygun olur.

Eğer spora gittiğiniz yerde yapabiliyorlarsa yağ ölçünüzü yaptırıp gelişmeleri takip edebilirsiniz. Beslenmenizi protein ağırlıklı yapıp yağ ve karbonhidrattan uzak durursanız sonuçlarını kısa zamanda alırsınız.

• 2 ayda değişimi görürsün

0|0
    0|0
    • 2 aydayım kanat kaslarım cıkdı sadece birazda kol

• kes tabi yarıya düşür ekmeği 15 gün doyma hissin olmaz sonrada istesende eski yediğin kadar yiyemezsin zaten insan vücudu herşeye alışıyor

• 3 ayda bile istediği vücuda azda olsa sahip olanları düşünürsek? 6 ayda bomba gibi olursun!

0|0
    0|0
  • evet 6-10 ay ideal ama beklediğin gibi bir sonuç elde edermisin bilemem, fitness yap daha kısa sürede beklentinden daha olumlu sonuç verir :))

0|0
    0|0
  • bence degişim mümkün ve yüzmeye fazla zaman ayır yüzerken bütün vücut calısıyor en iyi spor yüzmektir bence

0|0
    0|0
  • tam bir değişim olmaz ama beslenmene de dikkat edersen vücudun toparlandığını kas yapmak için altyapının oluştuğunu görebilirsin... aminoasitlere ve yumurtanın beyazına aban :)

0|0
    0|0
  • 6 ay ideal bir zaman ben spora gittiğimde hocam 6 ay demişti...

0|0
    0|0
  • İstesen 1 ayda olur

0|0
    0|0
  • evet güzel, kol yaparsın (: 6 ila 10 ayda spor yapıyor olman belli eder evet (:

0|0
    0|0
  • 6-10 ayda istediğin ideal vücudu elde edebilirsin

0|0
    0|0
  • mutlak olur ama sadece yuzmeyle olur mu bilmem

0|0
    0|0
  • olur tabi

0|0
    0|0
  • o kadar spor yaptım ben ne yapcam lan karın kaslarım anca dokununca belli oluyor. sanki toprak altına gömülmüş hazine gibi:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...