Sizde benim gibi mi düşünüyorsunuz ?

sokak ortasında kadınların parmağında alyans görünce evli olduklarını ve rahat rahat seviştiklerini düşünüyorum. Lütfen parmağınızdan o alyansı çıkarıp öyle sokağa çıkın. Ayıptır günahtır ya, olacak şey mi ? insanlara alyansınızı göstere göstere sokakta dolaşıyorsunuz, bizimde bir dayanma gücümüz var, bir yere kadar.

Sizde böyle düşünüyor musunuz ? haklı değil miyim sizce ?

Güncellemeler:
link

anlayın artık, yeter çok laf ettiniz. ironi yapıyorum.

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• eee yettiniz artık be beyni bağnaz terbiyesiz ahlak yoksunu insanlar siz de edep ne arar beyniniz yalnızca bel altı işliyor bakıyorumda bu kadar da olmaz be hakikaten bu kadar olmaz yuh artık herşeyde bir kudurma durumu bir abazalık hiç mi kadın gömedin hayatında sen? hiç mi tatmin etmedin kednini eyyy yoksun adam da bu tarz normal oolması geren şeylerden tahrik oluyorsun ne biçim adamsın sen yahu edep yoksunusun sen bildiğin edepsizssin!

1|1
    0|0
    • Sakin ya :D arkadaş hiç mi anlamıyorsunuz. neyse o kadar lafı yedik ama bu zihniyete ettiğini bildiğim için sorun yok bence..

• ay bir an çok sinirlendişm seni öldürebilirdim :D neyseki şakaymış :D

Kızlar Ne Diyor 7

• biri çıktı kuyuya taş attı kırk akıllı ciddiye alıp atladı .pöf.

1|1
    0|0
  • sanane lan ? helali istedigi gibi istedigi kadar sevişir.

o yüzük parmagında çünkü senin gibi abazalar üstüne atlamasın diye.

anneannemin bir sözü vardı aklıma geldi sanada çok yakısır.

s*k*ne sahip çık.ota boka kalkmasın o.kadına iftira atma

1|0
    0|0
  • yaa bu adam işini biliyor ortaya bir laf attı hamile kalırım doğurmam diyenler hamileliği savunmaya basladı yüzüksüz sokağa çıkan evliler de yüzük takmaya baslayacak anlasılan bunlar hep alttan alta irtica da siz anlamıyorsunuz;)

0|0
    0|0
    • hamile kalmak irtica mı :D ama halime kaldığında sokağa çıkma bu günahtır demek irtica.

• kimse sokağa çıkma günahtır demiyor nasıl da çeviriyorsunuz. adaba aykırı olması günah olması manasına gelmez.

• Videoyu izledin mi bilmiyorum ama adam böyle karınla sokakta gezilmez diyor.

• şaka yapıyorsun biliyorum. yakında düğünler de yasaklanır.. hatta doğan çocukları en yakın köprüden atarlar. utanmadan yapmışlar ama utançlarını yanlarında taşıyamazlar.. kimse evlenmesin zaten..

1|0
    0|0
  • sen gerizekalı msn? rol mu yapıosun? ataturk resmını de koymus oraya:

1|0
    0|0
    • Anlamadım sanırsam ironiyi,şu hamile kadınlara laf eden dangalağa gidiyor bunlar

• anladım da ıronı kaldırcak durumda bıle degıl mıllet . bırden sınırlerm tepeme çıktı.

• Arada bir de insan rolü yapar mısın? Bu kadar mallık olmaz. Aklın fikrin uçkurunda, ama adamlık onunla olmuyor. Sana yanlış öğretmişler.

0|0
    0|0
    • işte adam senin bu sekilde düşünmem için böyle soruyor sende zannediyorsun ki adam senin elinde alyans olunca seviştigini düşünüyor ve tahrik oluyor tuzak soru anlayacagın

• Olsun, sövesim vardı zaten. Neler neler dedim, ohhh... Rahatladım :)))

• Ayrıca ota b.ka tahrik olan birinden bahsedip bir de adam kelimesini aynı cümlede kullanmayalım lütfen.

• Tipe bak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tipik bir yobazın düşünceleri bunlar. Rol yaptığını düşünüyorum ama eğer ciddiysen sanane la topraam sen kimsin ki karışıyon bas git derdim.

0|1
    0|0
  • evlat o klavyeyi usulca bırak ve terket burayı :D bu neyin kafası

1|0
    0|0
  • profil resmi, mesaj uyumsuzluğu :))

0|0
    0|0
    • çünkü ironi yapıyorum. arkadaş hiç mi gündemi bilmezsiniz, hiç mi anlamazsınız neyse, yok yere laf yedik

• yemiyoruz böyle soruları neden bunu sordugunu biliyoruz aklınca bu duruma tepki yaratacaksın oysaki millete tas atmak için bu yolu kullanıyorsun

1|0
    0|1
  • Saçmaladın mı yoksa bana mı öyle geldi.

0|0
    0|0
  • Haklısın da o profil fotonu değiştir,yazık.

0|0
    0|0
  • Yakında onu da söyler bunlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...