Sevdiğinize kavuşamazsanız ne yaparsınız

sevdiğiniz kişiye kavuşamazsanız intihar edermisiniz ya da yaş tutarmısınız yoksa giden gitti deyip yeni arayışlar içine mi girersiniz.kız arkadaşım sen yanımda olmazsan bende bu dünyada olmam diyor. ara sıra ayrılmayı düşünüyorum ama hep o sözleri aklımda ayrılırsam intihar ede rmi diye düşünüyorum öyle bir şey yaparsa vicdan azabından yaşayamam beni kendisine bağlamak için mi yapıyordur yoksa ciddimidir ve siz sevdiğininiz için ölürmüsünüz samimi cevap verin ölürüm demeyin intihar edenler borç yüzünden ölüyor

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Ayrilacaksan nie beraber oldun kardesim bak umut verip guwen asilayip yari yolda biraKtigin insanin gönül sadakasini iki dunyada bile veremessin ona gore secimlerini yap...bu dunyanin bide obur tarafi war kimse dusunmuo orayi bura icn cabalior herkes ama burasi gelip geçici o kızı uzmeyede hakkin yok eden bulur diyorum.baskada bsy demiyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• :D benim eski sevgilimde ondan ayrılmak istediğimde beni tehtit etmişti. gidip jilet alıcam ve kolumu kesicem diye. ben başlarda korktm ama sonradan baktım olmayacak istemiyorum dedm tabiki birsey olmadı. blöftür blöf :D

0|0
    0|0
  • ölmem neden öleyimki ama var öyle intihar edenler neden ayrılmak istiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ölecek değilim.

0|0
    0|0
  • ayrılmayı düşünüyorsan sevmiyorsundur, ve kızın da ciddi olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • İntihar etmek o kadar kolay değil

0|0
    0|0
  • O da beni seviyorsa , çıldırırım

0|0
    0|0
  • Üzülürüm elimden bişey gelmiyorsa yas tutarım napabilirim ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgilinin seni sevme derecesine göre değişir. Aşk için intihar edenler var görüyoruz ama bu kadar dayanıksız olmamak lazım. Çok seversen üzülürsün, biraz dövünürsün, belki ağlarsın ama cana kıyamazsın, kıymamalısın. Büyük konuşmayı sevmem ama böyle bir şeyi düşünmezdim. Zamanla her şeye alışılır.

0|0
    0|0
  • Bileklerimi keserim..

fghfgh

0|0
    0|0
Yükleniyor...