Türkiye'deki Hanımların Ekonomik Özgürlüğünün Olmalı mı?(ÖNEMLİ)

Türkiyedeki kadınların çoğu işsiz ve çoğunun ekonomik özgürlüğü

yok.Bu yüzden de şiddete maruz kaldıkları halde boşanamıyorlar.Çünkü ekonomik olarak eşlerine bağımlılar.Bu konuda bilhassa erkeklerin görüşünü merak ettim.Sizce de kadınların ekonomik özgürlüğü olmalı mı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadinlar, ekonomik ozgurlugu, erkeklere daha az tahammul etme araci olarak sunmaya devam ettikleri surece ekonomik olarak sinirli sayida ozgur bireylere sahip olacaklar. Daha guzel bir aile yasami icin degil de erkege bagli olmamak icin calisma zihniyetine saygi duymuyorum. Insanlar sevdikleri insanlar icin calismali bence.

0|0
    1|0
  • kadın kendini bilecekse olmalı. ekonomik özgürlüğüm var deyip kendinden geçip saçma sapan düşüncelere kapılacaksa olmasın

0|0
    0|0
    • nedir o saçma sapan düşünceler.

• önce bir öfkeni dindir de öyle gel konuşalım..

• öfkem yok efendim ben hala sorularıma cevap alamadım neyse zaten verecek bir cevabınızın olmadığını dolandırmalarınızdan da anlamış bulundum teşekkürler.

• olmalı tabi destekliyoruz :) ancak bahsettiğn ekonomik özgürlükleri eline de alınca da hani evliliği de bu duruma güvenerek te çocuk oyuncagına cevirmemelidirler değilmi yoksa adam eziyet ediyor dövüyor eve bamıyor vs. durumlar için konusmuyorum biliyorsun evliliklerin ciddi bir oranı bosanmayla sonuclanıyor artık

0|0
    0|0
  • bence gün geçtikçe olay tersine bu devirde artık kızlar işsiz kalmıyo tersine erkekler işsiz kalıyo

0|0
    0|0
    • kadınlar daha kolay iş buluyor.bu yıllardır böyle

• yo vallahi hiç de yapmıyorlar.sen de yani cebinde parası var diye çapkınlık mı yapacak?

• parayla alakası yok durumun güç kimseyse o bildiğini yapıyo kadın ya da erkek fark etmez benim gözlemim bu senin düşüncenede saygı duyuyorum

• tabikie olmalı.

0|0
    0|0
  • Kadının ekonomik özgürlüğü kocasının potansiyeline bağlıdır.Eş çok önemli faktör.

0|0
    0|0
  • Tabi ki olmalı soru yanlış haktır bu

0|0
    0|0
  • olmalı bence

0|0
    0|0
  • Olmalı tabiki ama ilerde eşim olucak kızın olmasın ben bakarım ona :)

0|0
    0|0
    • senin gibi insanlar yüzünden gelişemiyoruz desem?

• hayatta kimin ne olacağı belli olmaz ve burası türkiye diye tekrarlıyorum neyse umarım başınıza gelmez iyi günler efendim.

• Kimsenin başına gelmesin bu senınde benımde başkasında bak ben takarım bu konulara Allah gecinden versin de yoksa beddua ederim oldugun yerde kalırsın :D

Kızlar Ne Diyor 3

• olmalı

0|0
    0|0
  • tabiiki olmalı nedenlerini sen güzelbir şekilde açıklamışsın zaten olmamalı diyen adam tartışmasız bağnaz ve cahil bir adamdır ve bu sitede de bunlardan mevcuttur. bir tek bu ülkede değil bütün kadınların ekonomik bağımsızlıkları olmalıdır kadın hakları diye birşey var.

0|0
    0|0
  • olmalı tabiki

* Bizim toplumumuz için ilim ve fen lazım ise, bunları aynı derecede hem erkek hem de kadınlarımızın iktisap etmesi lazımdır''

0|0
    0|0
Yükleniyor...