Yakışıklı karizmatik biriyim ama hep kızların benimle konuşmasını bekliyorum, sizce doğru mu yapıyorum?

Yakışıklı karizmatik biriyim

bir kız çokta hoşuma gitse , bana yeşil ışıkta yaksa bitürlü gidip konuşasım gelmiyor.Hep ilk hareketi karşı taraftan bekliyorum .. daha çok bekler miyim :)))

kızların benimle konuşmasını bekliyorum ,sizce doğru mu yapıyorum?

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• bnc doğru yapmıyorsun ben yakışıklı birini gördüğümde genelde ve de çok havalıysa konuşmayı denemek yerine o bana bakmaz demeyi tercih ediyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• doğru ya da yanlış denilemez bu soruya tamamen kendinle alakalı, belki beklemeyi seviyorsun belki utangaç ve çekingensin ama biraz daha cesaret ve güven duysan kendine herşey daha kolay olacaktır senin için sadece ilişkide değil her alanda.

0|0
    0|0
  • yakışıklılığına güveniyorsun ondan heralde kimsenin ayağına gitmiyorsn onlar gelsin diorsun ama çok beklersin

0|0
    0|4
  • Anlaşılan sorun fotoğraflarda da değil :) Burnunu biraz aşşağıya indirirsen sorun ortadan kalkar :)

0|0
    0|0
  • ben de hep erkekten beklerim.. kızlardan bekleme bence. her zaman ilk hareket erkekten beklenir. yani tanıdığım kızların hepsi böyleydi...

0|0
    0|1
  • Değil doğru.

0|0
    0|1
  • Bence sen daha çok beklersin.Biraz atak ol.Belki son duraktasındır.

0|0
    0|2
  • Aslında çirkin ve şişkosun troll.

2|1
    0|3
  • çekingensin sen :)

0|2
    0|1
  • yanlış yapıyorsun

0|0
    0|0
  • söyle annene seni istemeye gelsinler.

0|2
    0|3
  • bence erkek olrak ilk adımı senin atman gerekir

0|0
    0|0
  • ahahahah :) :) delısın sen :)

0|0
    0|1
    • dalga geçmiyorum ciddiyim :))

• aynen daha çook beklersin

0|0
    0|2
  • sırça köşkünden in de bi halkın arasına karış sultanım.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• çok doğru yapıyorsun

0|2
    0|0
  • Bence dans kursuna git, dans kursundaki kızlar sokaktan simitçi geçse dansa kaldırıyormuş:D

0|0
    0|0
  • sorularına ve/veya cevaplarına "yakışıklı ve karizmatiğim", "güzel ve çekiciyim" ve türevleri şeklinde başlayanların %98,82'si aslında "çirkin ve itici" imiş. ama eminim ki sen %1,18'lik dilim içerisindeki nadir insanlardansın.

soruna gelince; evet daha çok beklersin. kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
  • harekete geçin abiçim harekete beklemekle hayat geçmez!

0|0
    0|0
  • çok haklısın

0|2
    0|0
  • kanka resimdeki sen isen iyiki burda konuyu açtın seni aydınlattık:) kız tipe pek bakmaz geliyor bana ona yaklaşımın tavrına bakar sanırım bende ayın 14 düyüm ama olmuyor dediğin gibi :))))

0|0
    0|0
  • belkide çevrende pas verenleri görmüyorsundur biraz kendine güven öz güvenin olsun.

Önemli Not: ataktif oluyum derken kendini aptal durumuna düsürme :D

0|0
    0|0
  • Daha cok bekleyebılırsın.Bende sadece bır kere gıdıp konustum hayatımda diğer zamanlarda hep kadınlar geldı konusmya.Ama yakısılıklık ve karızma o kadar da onemlı değıl her zaman ;)

0|0
    0|0
  • henüz birilerini hakedecek bir insan değilsin. gördüğüm kadarını söylüyorum

0|1
    0|0
  • çok iyi yapıyorsun en doğrusu

0|0
    0|0
  • Bence Yanlış Yapıyorsun. Bizin Türk Kızlarının Böle Huyları Yoktur. Her iş Erkeğe Kalıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...