Özel Timler Hap Kullanır mı?

Özel harekatçılar , özel timler , taruz timleri vs. hap kullanıyormuş diye duydum o hapı içince gözünün önünde anasını vursalar tık etmiymuş kişiye korkudan eser kalmıyomuş yani kısacası ölüm korksunu alıyomuş yanlız yanlış hatırlamıyosam bütün elamanlar değil çok özel görevlerde terör olaylarında kullanılan elamanlar kullanıyomuş , harbiden kullanıyolarmı bilen var mıtam olarak , nerden çıkardın derseniz geçen hafta bir aile dostumuza misafirliğe gittik oğlu mitte özel timdeymiş bizden sonra geldi eve yemek yerken çocuğu huysuzlanınca şamarı bir yapıştırdı çocuk uçtu gözlerime inanamadım sordum bu nedir böyle diye manyakmı bu adam diyede hap kullanıyor onlar dedi ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Özel görevde olanlar gorevlerını oyle aıle ortamında soylemz ozel seylerı konusmaz o akrabanız bır tarafından konusmus .

0|0
    0|0
    • hap kullandığını söyleyen adamın babası çok ayrıntı soramadım yukarıda anlattıklarımı söyledi banada

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçekten bilmiyorum ama olabilr neden olmasın? sizin gördüğünüz olay ondan değildir ama. adamların psikolojileri bozuk oluyor. ondandır o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hap değilde direk enjekte edilen anabolik vs. cart curt serumlar var. Fakat bu bahsettiğim şeyler psikolojik etkili değil. Arazide karşılaşabileceğin sıkıntılar için. Bu sıkıntılara girersek bidaha çıkamayız.

0|0
    0|0
  • ben onu bir hap değil de özel bir psikolojik eğitim olarak biliyorum

0|0
    0|0
  • O psikolojisi bozulmuştur ve etkilendiği için ilaç kullanıyordur.Herşeyi kafaya takmamak için

0|0
    0|0
    • yok hacı psikolojisi zaten bozuk adamında normal şartlardada hap kullanıyo bunlar onu diyorum.

• tamam işte zor ya görevleri onun için kullanıyordur hepsi kafayı yememek için

• ne hapı lan göreve giden adam hapmı kullanırmıs korkuyosan o gorevı hıc yapmıcaksın hap olayı falan ben duymadım yok oyle bısey varsada bılmem cesaret hapla olmaz yurekte olur bı ıste ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...