Sırt cantanızı alıp bu diyarlardan gitmek istermiydiniz ?

herşeyi,herkesi bırakıp klişeleri terkedip,sadece siz ve yanınızda kafadengi birisi.elinizde bir çadır.bir gün denizde kayıkla giderken diger gün dağ tepe tırmanmak..sadece kendini mutlu etmek.evlilik,okul,ilişki,para,aile vs. sorunlarını bir kenara atıp gidebileceginiz kadar gitmek..yol sizi nereye götürürse..akıntı sizi hangi koya bırakırsa..bunu yapmak istermiydiniz?bunu uygulayan insanlar hakkındaki düşünceleriniz ? gerçekleştirmek isteseydiniz nereden başlardınızı ? yorumlarınız için teşekkürler.

0|0
22|35

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen İstanbulu terk etmek istiyorum, nereye gidiyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Birçok şey maddiyat. ama birçok şey de cesaret... Herkes gitmek istiyor. gezmek tozmak. ama maddiyat sart. otostopla mı gidicen ki? araban olmalı araban yoksa motor o da yokas otobüsle gideceksin ve para..

0|0
    0|0
  • yalnız olsaydım evet ama annemi babamı bırakıp bir yere gidemem

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
  • Bunu uygulayan insanlar en çok özendiğim kişiler. Onca şeyi bırakıp gitmek gerçekten büyük bir başarı ama elimde olsa bende yapmak isterdim. Bir gün böyle birşey yapacak olursam yakınlarında şelale olan bir dağ evine taşınmak ve orada kendi sebzemi meyvemi kendim toplamak böyle geçinip gitmek isterdim. :)

0|0
    0|0
  • Aklımdan geçenleri yazmışsın.

Ama, nereden başlayacağımı bilemiyorum...

Otur, yıldızlı beş! :D

0|0
    0|0
  • Birisi değil sadece kendim. Hatta bir ara cidden yapmayı düşünebilirim. Sana bir film önereceğim eğer izlemediysen muhakkak izle olur mu? En azından fragmanına bak. İnto The Wild(Özgürlük Yolu) Sende benim kafadansın eminim seversin. :)

0|0
    0|0
  • :) İsterdim. Bunu uygulayan kişi hakkındaki düşüncem kıskanmak olurdu öncelikle. Çünkü bazen hayatımızda karşımıza çıkan .evlilik,okul,ilişki,para,aile vs. gibi olması gereken konuları kenara bırakıp kendini hafiflettikten sonra tekrar o yükleri eline yenilenmiş bir şekilde daha enerjili almış olur bu düşünceyi yaşayan kişi sanırım.. ( nerden başlama konusuna gelince terk edip gidiyorken geldiğimde tekrar sorunsuz başlayabilecek mi evlilik,okul,ilişki,para,aile vs. konular onu düşünürdüm)

0|0
    0|0
  • Gitmelerin uzmanıyım ) kim neyi merak ediyorsa sorabilir. Ancak su kadarını soyleyeyim baştan, guzel bir hayale benzer ancak herkese uymaz. Gaza gelip sonradan pişman olmayın )

1|0
    0|0
  • onun bir alt versiyonunu yapıyorum. bir sırt çantası, bazen yanımızda bisiklet te oluyo.. emin ol harika ..

1|0
    0|0
  • Ben yapamam şahsen, bırakamıyorum silemiyorum hiç kimseyi.

0|0
    0|0
  • kandinden usanmış ,sıkılan ve çıkış yolu arayan bir ruh hali yani benim şuan ki halim. Nasıl kurtulmalı

0|0
    0|0
  • hani nerdeeee! öyle birini bulmak imkansız. tek başna takılacaksınböyle birşey amaçlıyorsan

0|0
    0|0
  • Bunu yapan insan özgürdür. Tabiki isterim.

0|0
    0|0
  • Bu yaz yaptığım, sırt çantımı alıp gittiğim harika zamanlar! Yapınız, yaptırınız. Mikemmel yiiaaa

0|0
    0|0
  • zaten tek başıma sıkça yaptığım bir şey ama yanımda birisi olsa kaz dağlarından başlayan ve egeyi içeren bir tur güzel olurdu ya da olympos dağından başlayıp deniz kıyısını takip eden bir gezi ?

0|0
    0|0
  • yaban diye bir film var onu hatırlattın bana giden adamalra saygım var ancak gittiğin yer geldiğin yeri arattırmamalı

0|0
    0|0
  • düşünmedim değil..vize istemyen guney amerika ya da sibirya taraflarında insanın az ve turkun olmadığı bir yerlere gitmek istyorum..

0|0
    0|0
  • ben yapacağım bu deliliği az kaldı.. yabancı arkadaşlar geliyor bütün ülkeyi geziyorlar, benim canım sıkılıyor, ciddiyim şimdiye kadar böyle bir arkadaş aradım bulamadım hala arıyorum

0|0
    0|0
  • Evet önce gidip bir sırt cantası almak lazım , sonra giderim ..

0|0
    0|0
  • Yol bir yere gitmez , o bir durma biçimidir ..

Ve yaşamak , hızlı bir ölme biçimidir ..

0|0
    0|0
  • Şu an bir tatil hiç fena olmazdı..

0|0
    0|0
  • Akıl sağlığımdan memnunum böyle birşey yapmam

0|0
    0|0
  • İçimi okumuşsun.. gel kaçalım bu diyarlardan :)

0|0
    0|0
  • hadi gidelim gelmezsem şayet başladığın yere dönersin...

0|0
    0|0
  • Dünya onlara güzel :)

0|0
    0|0
  • Oyle birini bulursan bana haber ver.

0|0
    0|0
  • yapmayı kim istemez ki keşke yapabilsek :))

0|0
    0|0
  • ben saten çantamı alıp herşeyi geride bırakıp gittiğim yerdeyim.

0|0
    0|0
  • bisikletli dünya turuna çıkan barış elçisi kadının sonunu biliyosun dimi

0|0
    1|0
  • ben uyguladım siz denemeyin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 22

• Sırt çantamı alıp gidesim var çokça.Beni burada tutan şeyleri bırakamıyorum aile,okul,arkadaşlar vs.Bir her şeyi bırakıp gideceğim de o gün daha gelmedi.

ilk önce Avrupa turu ile başlardım trenle tüm Avrupayı gezerdim sonra bir uçakla Uzak Doğu'ya.Tayland,Singapur,Güney Kore,Çin,Tayvan,Hindistan,Endonezya,Malezya...

1|0
    0|0
  • Ben hayatımı bunun üzerine kuruyorum. Gerçi tam olarak bir anda olmıyacak ama bana göre bu olayı hayatımıza yaymak daha hoş olur. Mesela ben bir aya taşınıcam şehrimden üniversiteye İstanbula gidicem. Benim için değişik bir şehir İstanbul. Sonra haftasonları çantamı kapıp Türkiye yi dolaşıcam. 1-2 seneyede üniversitenin erasmusuyla yurt dışına gitmeyi planlıyorum. Sonra hayatım boyunca dünyayı dolaşmak istiyorum. Ahh birde üniversitemin konservatuarına girebilirsem 2. dal olarak dünyayı müzik yaparak dolaşabilirim :)

0|0
    0|0
  • Ben arada yapıyorum ama yaz aylarında biraz zor. Ben likya yolunu gidiyorum kesinlikle öneririm

0|0
    0|0
  • gittim ben iki kere :) ama disarda kalmadim daga tepeye tirmanmadim . yeni insanlar tanidim yeni yerler kesfettim ve hayatimin en guzel gunlerinden bikaciydi

0|0
    0|0
  • çadır deyince vazgeçtim

0|0
    0|0
  • en fazla mahallenin marketine kadar gidebiliyorum. İşte bunlar hep parasızlıktan :)

0|0
    0|0
  • kim istemez ki bunu dertten tasadan uzak bu aralar tek düşündüğüm bu sanırım gitmek hiç tanımadığım insanlarla bişeyler paylaşmak dertlerimi anlatmak onları dinlemek en güzeli bu sanırım

1|0
    0|0
  • keşke..yanımda kmse olmasni istemezdm ama.bri olmasi dmek illaki bir sorunun ckacgni bellı eder

0|0
    0|0
  • Neden olmasın ki bazen hayat canını çok sıkıyor insanın...bunu yapan insanların cesaretine hayranım keşke bende yapabilsem :/

0|0
    0|0
  • bu ülkede olmaz. ortadoğuda olmaz genelleme yaparsak.

0|0
    0|0
  • Evet ve böyle birşey olucakta ama böyle gezmicem sürekli yani etrafımdaki kimse bilmeyecek nereye gidiceğimi ama yapıcam bunu, burdaki or*spu çocuklarıyla hayat geçmez

0|0
    0|0
  • O kadar efkarlanmadım henüz

Diyelim ki oldu içimin sesi der ki; Otur lan oturduğun yerde artist nereye gidiyorsun peder parası yemek varken.

Der yani bu içimdeki ses pek konuşkan...

0|0
    0|0
  • Yapmam evde şarkı dinlerim daha iyi.Üşenirim vala

0|0
    0|0
  • evet isterdim hemde cok bir sahil kasabasında yasamayı cok ısterdım :)

0|0
    0|0
  • nerde o yürek o cesaret .. ahh

0|0
    0|0
  • gitmek isterdim yeni hayat yeni bir başlangıç sevdiklerimde gelsin isterdim yeni bir hayatta

0|0
    0|0
  • Bunu her yaz kuzenimle 1 hafta falan yapıyoruz zaten =)

0|0
    0|0
  • Evet cok isterim herşeye yeniden başlamak :/ sıfırdan. Bide yanimda guvenecegim biri olsa:(

0|0
    0|0
  • sermaye lazım olsa durmam inan

0|0
    0|0
  • çok çok çok... istiyorum

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hemde hemeeennnnn