Siz olsanız ne düşünürsünüz?

eski sevgilim benimle arkadaş kalmak istemişti ama ben ona arkadaş gözüyle bakıp hiçbir şey olmamış gibi muhabbet edecek biri değilim. geçen gün yine mesaj atmıştı ben de o anda bizi tanıştıran arkadaşımla konuşuyordum ve eski sevgilimin mesaj attığını söyledim. o da bunun üzerine eski sevgilime mesaj atıp duygularının değişip değişmediğini sormuş eski sevgilim de bana karşı hiçbir şey hissetmediğini söylemiş. bunun üzerine arkadaşım ona, benden uzak durmasını ve benim daha fazla üzülmemi istemediğini söylemiş. eski sevgilim de hemen tamam demiş. sizce eski sevgilim ona karşı bir şeyler hissettiğimi düşünüp g*tünü kaldırır mı? yoksa benden mesaj bekler mi? gerçekten ona karşı bir şey hissetmiyorum artık.

Güncellemeler:
hani bir tavsiye vardır ya "sana ulaşacağı bütün yolları kapat ulaşamasın elbet bir şekilde haber alamayınca deliye döner" gibi, arkadaşım üzülmesini istemiyorum deyince eski sevgilim nasıl olsa bu kız cepte ben onu yine kandırırım diye düşünür mü?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• cinsellik istiyor arkadaş kalmak bu demek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kafa yorulcak bişey değil bitirmişsin yeni aşklara yelken aç

0|0
    0|0
  • o kadar ufakmısın kız cebe girecek kadar sirinlerin sirinesi

0|0
    0|0
    • tabii ki hayır :D

• hep erkekler öyledir yedek klübesinden genc semih misali birisini bekletip onların mantıgında zamanı gelince gol kısırlıgı yasnınca onunla arayı tekrar iyi yapıp is bitince tekrar arka cebe koyma modası

• evet maalesef öyle

• sorun yok o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...