Babam ilaçlarını içmiyorr?

Meraba arkadaslar,babam şizofren hastası ve ilaçlarını içmiyor ilaçlarını içtiği zaman melek gibi içmediğinde bir canavara dönüşüyor bagırıcak yer arıyor ve annemede hakaretler edıyor ılaclarını ıcse duzelecek ama ıcmıyor napmalıyız :(

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• dayım şizofren,paranoyak ve manik depresif ialçlarını içmiyor.bende kahvesine karıstırıp veriyorum.etkisinde azalma oldugunu sanmıyorum.aksine kahvede verince etkisini daha hızlı ve daha fazla gösterir.bence sende aynı yöntemi dene.

Allah yardımcın olsun..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şizofren tedavisi ve hastalarında çok farklı yöntemler uygulanabiliyor.Örneğin ilaç zamanına yakın hasta bilinçsiz davranır,kandırılması kolay olur.Kişi geçmişte ne işle iştigal ettiyse ona o mesleğe ait terimlerle yaklaşın ve ilacın ilaç olmadığını kabullendirin bu zor bir durum değil.Ayrıntılı yöntemler için mesaj ile ulaşabilirsiniz.Geçmiş olsunç

1|0
    0|0
  • Şizofren hastası eger ilaçlarını içmiyorsa kesinlikle Hastanın huyuna gitmenizde yarar var aski halde zarar verebilir cevresindeki kişilere ilaçları içmesi konusunda da uzman bir doktor dan yardım talep edebilirsiniz

1|0
    0|0
  • ilaçlarının isimleri ne

1|0
    0|0
    • Hiç bilmiyorum içmiyor adam yaa delirtti bizi

• yemegine suyuna karıstırsanız ilacı etkisi azalıyormu ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...