Bazı beyaz tenli kadınlar tatilden Afrikalı olarak dönmeyi nasıl başarıyorlar?

Bazı beyaz tenli kadınlar tatilden Afrikalı olarak donmeyi nasıl basarıyorlar?(Azra Akın )

Ben kızarıyoum evet cok güneşlenmiyorum kızarma ilk basta mı oluyor?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• :D boyayla kendilerini boyatıyorlar :D

1|0
    0|0
    • yooo hayır bacaklar falan da esmer olmus bildigin her tarafı

• yalan mı söylüyoruz kardeşim :D

• :D tabiki de hayır

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapmayın etmeyin beyaz tenli kalın sizleri sırf o beyaz teniniz için sizden hoşlanan binlerce platonik aşkınız

1|0
    0|0
  • Tatile Afrika'ya gitmelisin canım:))

1|0
    0|0
  • senin tatile harcadığın paranın iki katına hatta fazlasına aldıkları kremler sütler nemlendiriciler sayesinde

0|0
    0|0
  • Bol kremli günler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun teknikle, başarıyla pek ilgisi yok canım. Ben de ne kadar güneşlenirsem güneşleneyim sadece kızarırım. Bütün yazı güneş altında geçirsem anca hafif koyulaşır tenim. Genetik bir şey. Sen de benim gibiysen kızardıktan sonra da asla o kadınlar kadar bronzlaşamazsın malesef :(

1|0
    0|0
    • oyle de cok güneste kalmadıgımdan da olabilir diye düsünüyorum belki de bazısı da cok cok beyaz ama yazın esmer kısın beyaz sansına ...

• O tamamen genetik canım. Küçüklükten beri benim böyle. Bütün yazı denizde geçirirdim, okula dönünce arkadaşlar hiç denize gitmedin mi derdi :) bazıları güneşe çıkar çıkmaz esmerleşiyor. Annem babam da aynı. Ben sarışınım, sadece saçlarımın rengi daha çok açılıyor, esmerlik imkansız benim için. Ailede nasıl ona bak, eğer onlar esmerleşiyorsa, özel güneş yağlarıyla çabuk ve güzel bronzlaşabilirsin.

• ben sarısın degilim alakam yok hatta ama cok az girdim denize bunu bilemiyorum bronzlasmazsam senn dedigin yontemi denerim

• yag sürüyorlardir daha cabuk renk alsin diye ve tüm gün günesleniyorlardir :)

havuza gir cik güneslen ilk günler oda kirmizi oluyodurda ten'e bagli , ve beyaz oldugu icin renk alinca bayagi bir göze batiyor zaten esmerken pek fark olmuyor

1|0
    0|0
    • hiç belli olmuyor iste tanımasam onceden cok esmer bu derdim bir arkadas var da

• o ayri biseymi kullanmis napmis bizede söylesin bende beyaz tenliyim ama kararincada belli oluyor günesten oldugu dogal halimin muhtamelen beyaz oldugu :))

• azra akın ornegini vermistim sanırım kullandıkları urunlere farklı sormadım ama normalde dedigim kisi de cok beyaz

• ben de beyaz tenliyim ama kızarmam direkt bronzlaşıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...