Bazı kızlar gerçekten meydan dayağını hakediyor.

arkadaşlar geçen akşam nişanlımın doğum günü için hep gittiğimiz kafeye gittik ve oturduk arkada masamızda oturan bir kız topluluğu vardı.benim arkam onlara dönük nişanlımın yüzü o tarafa dönüktü.nişanlımın arkadaşları geldi ve ben arka masamızdaki kızlardan bazılarının nişanlıma baktığını gördüm.nişanlım dün akşam bana bakıyordu ve arkadaşımda bunu anladı dedi.baktığını görünce bakmadım dedi ama ben çok kıskandım ve moralim bozuldu.yanında sevgilisi bulunan kıza erkekler çoğunlukla bakmaz ama bazı kızlar neden böyle kızın amacı neydi sizce

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• kızma boşver su akar yolunu bulur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• erkekler daha çok bakar. evli veya nişanlı kızların çekiciliği olur. Şahsen ahlaki açıdan berbat bir durum olarak görüyorum. Ama nişanlına bakanlar nişanlında özgüven oluşturur. Seni çok iplemez bu açıdan kötü bir durum

0|0
    0|0
    • ben beni iplemeyecek adama neler yaparım o iyi bilir.kız çok güzel hoş değilidr bildiğin sürtüktü benim ağırlığımla onlar ölçülmez bile kii kii 6 yıldır birlikteyiz yakında düğün var mehvederim herkesi

• Herkes akıllı olacak ! :)) biz erkekler delikanlı kızları çok çekici bulmayız. bulacak olsak gayleri de severdik. kadın kadın gibi olmalıdır. O sürtük dediklerin o yüzden daha çekici geliyor.

• aynen arkadaşım dövecen bazılarını valla hiç mütevazi değilimdir agzına bile s*carım kız erkek ayrımı yapmam :)

0|0
    0|0
    • :))) peki bu saatten sonra nasıl davranmalıyım daha da kendimi kötü hissetmeme gerek yok dimi

• evet orası öyle bir yanlışını görürsem söylerim genelde zaten.ya çok kızdım ve bu konuya takıldım aşırı hemde doğru söyliyorsunuz bir yanlışını görürsem mutlaka söylerim

• kendimi kötü hissettim ya ben dedim diye bitirmeyin :)

• aynen tek erkek gelsem kımse bakmaz yanımda bayan olsa herkez bakar bu soruyuda size sormak lazım neden?

0|0
    0|0
    • vala be bakmıyorum bakanlardan da hoşlanmıyorum

• dimi ahh yanında bayan yokken baksana dimi :D :D :D :D

• Asılıyorlar avcılar denir onlara:)

0|0
    0|0
  • Cogunuz boylesiniz, yaninda bayan olan erkeklere okuz gibi bakarlar

0|0
    0|0
    • evet yapıyorlar ama amaç ne cidden merak ediyorum.

• hımmm belkide benimle o kakalak halini kıyaslamış olabilir

• kzılar böyle işte kalkıp döveydin yalnızken bakmazlar yanında biri varken bakarlar

0|0
    0|0
  • kızlar işte sevgilisi olan erkeklere karşı ilgi duyuyolar neden bölesizin bilemeyiz

0|0
    0|0
    • neden bazıları böyle bilmem demeliydin saırm

• ya nebilim kıskandığımı çok bilmeli mi demk istedim

• başka kızlara bakarsa gözlerini oyucağını bilsin yeter bence

• ağzını burnunu kırsaydın

0|0
    0|0
    • kıracaktım zaten içimden bir canavar çıkabilrdi

• Flört istemiş olabilir kız .

0|0
    0|0
    • nişanlı olduğumuzun farkındadır umarım...onu gebertirim

• nişanlım çok yakışıklı ve dikkat çeken birisi değilidr.yakışıklı ama öyle çok değil:))) ki genelde ben dikkat çekerim bu çok üzdü beni ya:)

• :) çok üzülme güven nişanlına. ama başı boş bırakma kardeşim .

• Valla cok haklısın bende kız arkadasımla gitikmde bir yere tüm kızlar hayvan gibi bakıyorlar :)

0|0
    0|0
    • neden bu böyle anlamıyorum iğrenç insanlar

• daha fazla büyütmemeliyim değil mi:)

• Büyütme :)

• kızlarda bu tripler nedense oluyor, bakarsa baksın boşver ,

sen nişanlını elinde tut.

0|0
    0|0
    • neden tutayım ki içinde olan adam gider yapar yapacağını öylesiyle işim olmaz.ama çok kızdım

Kızlar Ne Diyor 4

• snn yerınde olsam masalarındakı tum yıyeceklerı ıceceklerı kafasına bosaltıırdım ustunede okkalı bı tok attın mı tamamdır hııc degılse aklıllanırda baskasının erkeğıne bakmazzz

0|0
    0|0
    • tanınan kişiler olmasaydık ve hatrırı sayılır birisinin mekanı olmasaydı yapacağımı bilrdim kendimi tuttum.küçük bir ilçe burası elbet denk gelir

• Aynı durumu yaşadık kızın tekine kafa atıp burnunu kırmışlığım vardır kırma demeyelim de şişmişti.

0|1
    0|0
    • içimden yapmak gelmedi değil.ama amaç ne onu çözemiyorum ya.. tanınan kişiler olmasak ona orada yapacağımı bilrdim de.nişanlım gerçi benim için sen varsın kimin olduğu baktığının önemi yok diyor ama kızdım işte

• Rica ederim:)

• :)

• Öyle kızların suratına ütü basasım geliyor vallahi.

1|0
    0|0
    • ne tütsü saçlarını tüylerini tütsüleyeceksin böylelerinin yok ben ona yapacağımı yapardımda hep gittimizi mekan 6 yıldır hep oraya gidiyoruz sahibine ayıp olacaktı.ve küçük bir yerde oturuyouz tanınan insanlarız.

• ççççookkk teşekkür ederiiiiiiiiiiimmm:))))) çok mutlu oldum:)

• Tokadı bassaydın o bakan kızlara :/

0|0
    0|0
    • ilçede oturuyorum ve çok tanınan aileleriz nişanlımda bende 6 yıldır aynı mekana gidiyoruz sahibine ayıp olacaktı düşündüm durdum ama yemin ediyorum bir daha baika yerde denk gelsin beter ederim onu

Yükleniyor...