Eski sevgilimi benim gibi birini kaybettiğine pişman olmasını istiyorum?

sevgilimle 10 gün aynı evde kaldık her şey çok güzeldi.. ben çok ılımlı anlayışlı bir kızım.. eve döndükten sonrada her şey çok güzel devam ediyordu.. sevgilimi; eski sevgilisi aramış.. seni çok özledim vs. diye konuşmuş.. hayatında biri olduğunu söylemiş ve kızda buna kimle olursan ol beni unutamazsın gibisinden konuşmuş.. şimdi bu durumdan kafası karışmış beyfendinin benle araya zaman girdi.. onada sen bilirsin diyip sustum konuşmuyoruz 3 5 günden beri.. beni üzemez bana değer verdiğini biliyorum.. ama bu yaptığı eğer benden ayrılmak içince bir kadın olarak gururumu kırdı.. ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.. fikirlerinize ihtiyacım var?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• aynı durum benim başımada geldi canım ve sonunda gitti o kızla barıştı kız aramızda resmen gölge oldu ama kıza geri döndüğünde umduğunu bulamadı cünkü eski sevgilisi onun bıraktığı gibi değildi.. ve o kızdan sonra sevgilimn hayatında ben olmustum benim davranışlarım benm düşüncelerim benm hareketlerime o kadar alışmıştıki eki sevgilisiyle 4 yıllık bir ilişki yaşamış olmasına rağmen gitsede kabul edemedi ve aslında en önemlisi masum bi kız var ordada o durumda ben oluorum böyle olucağını bilseydim zaten hiç baslamazdım bi ilişkiyee bununda verdiği bi burukluklaa onun değerlisi ben oldumm en kıymetlisi benden asla vazgecemiceği anladı yani sende oyle olucaksın ama en basta restini koy derim çnkü ona gittikten sonra hiç bir anlamı kalmıyor ki sende...

0|0
    0|0
    • olmıcak bişeyleri kalbi kırılmadan hayır derdim.. olucak şeyler zaten hep evetti çok iyi ilşkimz varkı kavga etmiyorduk bu sırf benm ılımlı olmamla alakalı.. ondan benim gibi birini kaybettiğine pişman olsun diyorum.. ama dürüstçe gibi görünsede eski sevgilim aradı demesi bana çok koydu mesele ayrılmakta değil aslında normal bir şekilde araya zamn girse tamam der alışırdım.. beklemekten başka çarem yok ozamn benim mutlaka değerimi anlıcaktır.. :(

• çok teşekkür ederim umarım herşey senin anlattığın gibi ilerler. tabi herkesin ilşki düzeyi farklı ama muhtemel böyle olması diye düşünüyorum.. :))

• sen şifreni unutmuşsundur bile ama olsun kıllık bildirim al

Erkekler Ne Diyor 6

• Yapılacak birşey yok eğer tercihini ondan yana kullanmış olursa o kendi bileceği iş ve sen eskiden yaptıkların ile iyi bir izlenim bırakmış isen bu ona yeter.Senin değerini anlar ve pişman olur belki tekrar sana döner bile ama sen eski sen olmayabilirsin.Senin için rahatsa bence hiç umursama zamana bırak.

0|0
    0|0
    • ben sadece üzgünüm birazda kızgın.. ayrılmak isteseydi adam gibi söyleseydi tamam diyeblirdim ama eski sevgilisini karıştırınca kötü hissediyor insan.. susmaktan başka bişiy yapamıyorum ama içm içimi yiyor..

• arkadaş cevaplayanların yarısı üye değil nereden bulup hortlatıyosunuz bu soruları ben anlamıyorum

0|0
    0|0
  • :)))

hevesini alınca bırakıp gitmiş işte , yarın birgün tekrar ihtiyacı olunca döner bi 10 gün daha kalırsınız aynı evde

0|0
    1|0
  • bekle bu olacaktır zaten

0|0
    0|0
    • er yada geç beni arar geri döner pişman olur mu diyorsun ?

• Kaç tane kadında gördüm bu sendromu :)

0|0
    0|0
  • benim gibi biri derken?sen kimsin ki

0|0
    1|0
    • ben mi aklı başında insanlara değer veren hümanist bir insanım.. yerine göre davranıp herkesle uyumlu olup hatasını yüzüne vurmasını da bil kadınım.. bundan ibaret daha ne olabilirim ki ?

Kızlar Ne Diyor 9

• Gönül tesellisi bunlar ..atı alan Üsküdarı geçti ..boşver ...

0|0
    0|0
  • Gururunu kıranı ne pişman edeceksin ya? Boşver gitsin

0|0
    0|0
  • öncelike erkek arkadaşının yaptığı çok yanlış. en büyük tepki tepkisizliktir.;) sakın unutma o barışmak istesede sen bakma yüzüne egoları tavan yapmış eski kız arkadaşıyla mutluluklar dile.

0|0
    0|0
    • daha hiç tepki vermedim o konuşmada bile herşeye tamam diyip sustum.. çok pis bişey bu eski sevgili olayı ya aslında o kadar hırslıyım ki gibip bi ton küfür bağrış çağrış yapasım var içimdekileri ona dökmem lazım..ama yapmıcam. çünkü daha büyük hata yaparım. yeterki o pişman olsun da ben onu kabul etmeyim :(

• sen onunla aynı evde kalmasaydın belki senin gibi birini kaybetti diyebilirdim ama kusura bakmada bir erkek sevgilisiyle aynı evde kalan biriyle ciddi düşünceğini sanmıyorum !

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliyle herkesin kafası karısacak olsa ohoooooo.Aramıyor sormuyorsa bırak ne halt yerse yasin .Belki şimdi eski sevgilisinin kollarındadır .

1|0
    0|0
  • aynı durum benımde basıma geldı ama benım olayımı duysan kendı halıne sukr edersın dıcem su bnmde eskı segılım benım kuzenıme asık ve ona ulsmak ıcın benle cıkmıs kı ben onu hala sevıyorum bıde kolay deıl canım allah yardım etsın

0|0
    0|0
  • eğer ki eski sevgilisinin bir lafıyla kafası bukadar karışmışsa canım hiç ümitlenme geri gelmez

0|0
    0|0
    • ayrılmak için taktik uygulamış olcağını da düşündüm ama çok saçma da geliyor. benm de bu şekilde kafam karışıyor ..

• ayrıl gitsin kandırma kendini. hiç öyle boş işlerlede uğraşma pişman olsun vs. zaten öyle biri olsaydı aranızda böyle bu muhabbet bile geçmezdi emin ol. Gerçekçi ol. Olmazsan kendin üzülürsün.

0|0
    0|0
  • Hemen hemen aynısını ben de yaşadım, eski sevgilimi gördüm ve anladım ki hala ona karşı bir şeyler hissediyorum dedi. Çok sonradan böyle bir şeyin olmadığını, ayrılmak için bahane olarak öne sürdüğünü söyledi. Sen hiçbir şey yapmasan da olur, sadece kendi ile başbaşa bırak ve anlasın. Ben de öyle yapmıştım. Aylar sonra geldi ve değerini bilemedim çok üzgünüm diyerek yalvardı ama artık çok geçti. Bende bitmişti.

0|0
    0|0
    • hiç ihtimal veremiyorum ki bir erkek nedne böyle davranır ayrılmak istediğini neden söyliyemez.. pişman olcağını düşünüyorum ama bu şekilde bir durum ilk defa başıma geldi ne yapıcam bilemiyorum.. sadece susmak beklemek mi gerekiyor.. ben şimdi arkadaşlarımla gülüp eğlenicem bunu görünce aa çok mutlu beni unutmuş gibi mi düşünücek ya hiç aramazsa :(

• Belki de gerçekten aramıştır sevgilisi. Sen şimdilik suskun kal, biliyorum çok zor ama zamana bırak. Hareketlerini planlama, kafana estiği gibi davran. Her şey olacağına varır.

• bizim onunla hayat teorimiz anı yaşaydı dilediğimz gibi aklımıza geleni yapıyorduk.. şimdi bunu ben tek başıma yapıcam ozamn planlamadan.. özgürce.. bu ona daha da koycak..

Yükleniyor...