Sızın ıcın hangısı önemlı??

sızın ıcın hangısı güzel olmalı fızık mı yuz mu hangısının guzellıgı sızı cekmelı sadece ıkısınden bırını seccek olsanız hangısı ılk sırada olur ...islamda yuz guzellıgı önemlı tabıkı ya sızın ıcın?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• yanıma yakışsın yeterli , karakter daha önemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dünya kadar malın olacağına fındık kadar mavi gözün olsun.

0|0
    0|0
  • Şimdi Bilmem kaçtane anlatım çıakr bundan :D ama hani derler yha Gönül bu otada kona bokada. Şirin ile ferhat hesabı. Ferhata sormuşlar şirin güzel değil çirkin sen onun için niçin bunları yapıyorsun diye Ferhatta cevap vermiş. Siz ona Kendi gözünüzle Bakıyorsunuz Ben kendi gözümle birde benim gözümle görseniz diye sölemiş . :)

0|0
    0|0
  • benimle başlıyosa beni terk etmeyecek akdar ALLAH korkusu olsun yeter yüzü fiziği çok güzel olsa beni yarı yolda bıraksa ne anlamı varki eli yüzü düzgün olsun ama manken güzelliği beklentim yok

0|0
    0|0
  • Sadece birini seçeceksem yüzü güzel olsun. Sonuçta onunla 7/24 sevişmeyecem ama 7/24 yüzüne bakacam yani.

0|0
    0|0
  • karakter faktörünü bir kenara koyarsak sadece iki faktörü baz aldığım da %40 yüz, %60 fizik derim

0|0
    0|0
  • Benim İçin Sadece Kalp Güzellik Sadece 2sinden Biriyse Ozaman Yüz Güzelligi Derim

0|0
    0|0
  • İç güzellik sonra yüz güzelliği

0|0
    0|0
  • ahlak olsun önce...

0|0
    0|0
  • yüz tabikide

0|0
    0|0
  • Ya şundadır ya bunda... Seçemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ruhu yaramazsa ettir o..

0|0
    0|0
  • islamda yüz güzelliği önemli derken ?

0|0
    0|0
  • ahlak olsun ahlak ama yuz fızıkten once gelır

0|0
    0|0
  • benim için ikiside önemli değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fizik tabiki yüzünü napim

0|0
    0|0
  • Her ikiside

0|0
    0|0
  • Her ikiside , yüzü sehsi olsa kaç yazar 100 kilo olunca?!

0|0
    0|0
Yükleniyor...