KS'de takıldığınız zamana acıdığınız oluyormu?

saatlerce burda zaman geçirip sonra da ne boş bir gün geçirdim diye düşünürmüsünüz , yoksa zaten hergünüm aynı mı diyorsunuz :)

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• aslında burda boş insan çok olduğu için öyle bir hisse kapılıyoruz

yoksa benim çok güzel sohbet ettiğim üye arkladşım var normal zamanlarda yüz yüze edilen sohbetler bile ancak bu kadar hoş olur ama dediğin gibi bazen boş insanların sorduğu saçma soruları görünce benim ne işim var la burda diyom

0|0
    0|0
    • haklısın da sanaldan sohbet de garip hissettiriyor bazen

• zaman gösterecek :))

isteyene istediğini vermek gibi bir huyum olduğu gibi karşımdakinin istemediği şeyleri yapmamak gibide bir huyum var:) ekledim

• seni ekleyemiyorum tekrar eklermisin:)

Erkekler Ne Diyor 18

• yok kendimi tanıtıyorum bu site sosyal paylaşım siteleri falan bir amacım var yani :)

0|0
    0|0
  • acıyorum asagıda birisi yazmıs aynı durumda.

0|0
    0|0
  • yazmak rahatlatır

1|0
    0|0
  • açıkçası kendi isteğimle ve birkaç sohbet ile kafamı dağıtmak için giriyorum. Güzel ve kaliteli arkadaşlarda edindiğimiz oluyor. Bence bu süre bir kayıp değil, kayıp olduğunu düşünen zaten girmez. Browser zorla sokmuyor bu siteye :)

0|0
    0|0
  • Genelde isteyken girerim zaman geciririm burdaki zamana oyuzden acimiyirum AMA Su kisa dunyada calisarak gencligimi harcadigima aciyorum okadar kisa ki dunya bazen kendini kole gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • evet oluyor

0|0
    0|0
  • Malesef ben kendimi çok kötü hissediyorum burda boş boş geçirdiğim zaman için. Ama elimde olmuyor malesef elimde olmuyor.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hoş vakit geciriyom boş değil..burdaki insanlar dertlerini paylaşıyor,senin sıkıntın varsa cevap vererek hafifliyor..

0|0
    0|0
  • vaktini boşa harcama diye japonlara denilmiş adamlar çalışkan biz burada olmasak başka yerde başka boş vakitlerle öldürürüz bu zamanları :)

0|0
    0|0
  • saçma sapan sorular gelince soğuyorum ama güzel sorular gelincede çok eğleniyorum...

0|0
    0|0
  • vakit geçsinde nasıl olursa olsun :D

0|0
    0|0
  • çok nadiren

0|0
    0|0
  • Yok acimiyorum cunku kendimi buraya kaptırmiyorum aynı anda isimde yapıyorum.

0|0
    0|0
  • yo gayet güzel bir site

0|0
    0|0
  • aynı zamanda çalışıyoz

0|0
    0|0
  • zaten işsiz oldum zamanlarda

0|0
    0|0
  • acımam asla keşkem yoktur

0|0
    0|0
  • artk gerektiği kadar takılıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Akşam işten çıktıktan sonra bugün erkenden yatıcam Ksye girmeyeceğim diye hayaller kurup gecenin bir vaktine kadar burda vakit harcayıp sabah kalkarken keşke erken yatsaydım dediğim zaman çokk acıyorum vaktime, o anki halime :DD

0|1
    0|0
  • Yok hiç acımıyorum :) hoşuma gidiyor. Zaten çoğunlukla iş yerinden giriyorum, vaktim daha zevkli geçiyor :) şimdi de deniz manzarası karşısında kahvemi yudumlarken yazıyorum, acıyacak bişey yok :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten boş olup yapacak bir şey bulamadığımda burada oluyorum

0|0
    0|0
  • bana zaman nasıl boşa harcanır çok iyi öğretti :D

0|0
    0|0
  • sanki atomu parçalayacağız burda olmasak

0|2
    0|0
  • Bazen acıyorum :(

0|0
    0|0
  • Çok acıyorum. Mudo çekini alıp gideceğin zaten. Ekşide falan harcayacağım vaktimi bilgisayardaysam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...