Babam çok küfürbaz ve sinirli

Arkadaşlar benim babam bilgisayar hakkında herşeye sinirlenir.Dün de anti virüs programı yüklüyordum bilgisayar altı çok sıcaktı.Hemen bana diklendi bilgisayarın anasını ***** dedi zaten annemde bilgisayarda nefret eder annemde hemen babama gaz verdi sonra ben odama geçtim uzandım yatağa babam odaya geldi yine söylendi gitti sonra annemde bişeyler dedi anne git başımdan dedim babam ne dedin sen annene dedi!Bağırdı sen kimle konuşuyorsun lan öyle dedi eşşekoğlueşşek dedi.Senin ağzını yüzünü kan içinde bırakırım a***na ko***n çocuğu dedi annemde hemen ordan kaçtı zaten sinirlerim alt üstü oldu :@@Babam cimridir ve herşeye karışır şu anda ondan nefret ediyorum annemdende konuşmak bile istemiyorum onlarla

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bir an düşündüm komik ya , çok ayıp ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :) benim de böyle.Bırak konuşma ama tripli konuşmamazlık yapma.Konuşma sevgi gösterme baba para ver bu akdar muhabbetişn olsun.Psikolojini bozmus gibi yap bir şeye üzülüyomuş gibi :D bak gör

0|0
    0|0
  • üzüldüm ya takma zamanla anlarlar sana hata yaptıklarını cevap verme konuşma susmak en güzel cevaptır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bi terslik var, sen misin ergen annen baban mı ergen bilemedim :P

0|0
    0|0
  • Konuşma 1-2 gün gelir gönlünü almaya çalışır böyle anne babalar .

0|0
    0|0
  • geleceğin emo adayı

0|0
    0|0
  • "a***na ko***n çocuğu" bir tek bu sözünde haklı. Başka bir konuda değil :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...