Ankarada bildiğiniz güneşlenebilinecek temiz havuzlar varmı?

ankarada çoluğun çocuğun az olduğu insanların kendi halinde takıldığı bir havuz tesisi arıyorum amacım sadece güneşlenmek ama temiz olsun böyle bir yer biliyomusunuz

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• güneşlenmek istiyorsan havuza gitmene gerek yok:) evin çatısına çık tuzlu suyu bas vucuduna her türlü güneşlenirsin:)

0|0
    0|0
    • öyle bir çatı olsa keşke

• peki yolun düşerse buralara bekleriz bizim çatıyı kullanabilirsin gelirken tuz ve su getirmeyi unutma:)

Erkekler Ne Diyor 9

• gel la senı kus adasına götureyım salla ankarayı

0|0
    0|0
  • gel özele gel senin ilacın bende :D

0|0
    2|0
    • git bir kahve iç abaza piç

• hemen yanlış anlıyonuz arkadaş şu tipe baksana abazalık bir tip var mıhem senin içinde yanıp ölüp bitmiodum ben orucum git sen iç kahveyi bebeam :D

• bi s.git ya senlemi uğraşıcam hanzo.. oruç başına vurmuş belli

• ben bu yaz başında kızılayın göbeğinde balkona çıkıp güneşlenen kızlı erkekli bir grup gördüm dersanedeydim şok oldum sen de yapabilirsin bence :)) neyse benim bildiğim gölbaşında patalya otel var orası çok iyi tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • gazi üniversitesinin açık havuzu genelde bomboş olur ama bu sene doldurmadılar sanırım

0|0
    0|0
  • Bilkent Otel' dene.

0|0
    0|0
  • 19 mayıs stadının yanında bir havuz vardı oraya giderdim ben öğleden sonra full aile için karma bir havuz güvenlik falan herşey var damsız bile almıyorlar düşün güzel bir yer tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • gölbasında bulabilirsin patalya otel olabilir. bence amasra yakın gunu birlik gidilebilir

0|0
    0|0
  • ben de amele yanıklarım için arıyorum bunu :D

0|0
    0|0
  • brunchavuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Modan tarafında ve şehir içindeki havuzlarda var güneşlenebileceğin mekanlar

0|0
    0|0
  • büyük anadolu otelinin havuzunu herkes çok beğeniyor ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...