Denizlerin kumuyum balıkların puluyum aç kollarını kız bana bende allahın kuluyum <3

Günaydın poposu portakal kabuğu görünümünde olan kızlar ve karpuz göbekli erkekler <3 Bildiğiniz gibi bu gün öğleden sonra mübarek remaağzan ayının en güzel tarafı olan 3 günlük resmi tatilin başlangıcı oluyor yani 4 gün boyunca cukka cukka <3 Tatil planlarınız arasında neler var ? Aslında hiç umrumda değil yani naparsanız yapın maksat ilgi çekmek olsun yani banane senin tatilinden abi ? ben kendime bakarım sen kimsin ? hiç... :**

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Günaydın =)

Dünden beri annemdeydim imanımı gevretti temizlik temizlik diye.. : /

İlk gün babacımdayım .. Dedemlere , halamlara , amcamlara uğrarız ..Babacım 2. gün Kemer'e tatile gidicek..Bende annemdeyim aynı şekilde annemin tarafı bayram ziyareti falan .. :) 3.Gün arkadaşlarla çıkarım.. Öyle işte =) Sana da İyi Bayramlar bu arada..

0|1
    0|0
  • Manyak mısın SD:D:D

1|2
    1|0
  • Birazdan bavul hazirlayacagim. Aksam fethiyeye yolculuk var. Once mavi tur, ardindan bodrum. Oradan belki cesme yapacagim. Tatil bana guzel.

0|1
    1|0
  • tüm tatili senin kaslı kalçalarını hayal ederek geçireceğim, bayram şekerim

0|1
    1|0
  • İstanbul semalarındayım :)))

0|1
    0|0
  • Bayram mayram bize fark yapmaz. :/

0|1
    1|0
  • kafam lüleburgaz oldu şuan sorunu okuyunca

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tatıl planlarından önce bız bu tatılı hak ettıkm ı ? 30 gun oruc 30 teravı ve ıbadet yapabıldıkmı ? allahın verdıgı nımetlere sukredebıldıkmı ? bunu soralım arkadaslara önce

0|0
    1|0
  • 4 gün boyunca rakı ve balık

0|1
    1|0
  • 2 kişilik tatil Hihihii ;) Didim'e

0|0
    0|0
  • çalışıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:(:(

0|0
    1|0
  • beraber takılabiliriz