Bayram mesajına cevap vereyim mi?

Arkadaşlar yarın bayram şimdiden bayramınız mübarek olsun . Yarın eski sevgilim mutlaka mesaj atıcak tanıyorum onu. Sizce cevap vereyim mi benim için bitti . Dün sevmediğimi söyledim hakkını helal et dedi bir daha yazmadı. Ama yarın yazıcak eminim. Cevap verim mi sizce. Kafam karışık da biraz. 2 senelik ilişkiydi.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• atma ben atmayacağım niye biz onların peşinden koşarız ki bitirmişlerse o gün orada bitireceksin ben bunu anladım ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mesaj atarsa hala birlikte olmak için ya da seni cepte tutmak için bir numara yapıyor gibi geliyor bana

1|0
    0|0
  • ver sonuçta bayram

2|0
    0|0
  • Böyle bir soru sorduguna göre yalan söyleme benim için bitti diyerek.Bitmemiş çünkü :)

1|0
    0|0
    • Bitti. sonuçta 2 senelik bir geçmiş var . Onun hatrına verim mi sence.

• 2 ay oldu ayrılalı hala peşimde . Seviyo. Benden yana bitti.

• o zmn cevap verme, verirsende bittigini istemedigini bidaha yazma demesini bil, böyle triplere giripte karsı tarafı umutlandırmayın.

• ver gitsin

1|0
    0|0
  • senın ıcn bıtıgını burdan anlayabılıyorum mıllete mal etmısın soru sorarak .d o kadar ki bitmiş :D neyse at atma birseyı desgırsıtmez ayrısınız zaten..

0|0
    0|0
    • millete mal etmişin derken anlamadım?

• Sevsemde bunun bir anlamıyo yok artık. O yüzden sevmiyorum . Ztn yapılanları düşününce sevmiyorum.

• son yazdıklarınla sorudugn sorunun cvb nı kendı kendıne verdıon desem?

• senın ıcın bıtmemıs.

0|0
    0|0
    • nasıl bitsin hemen. 2 ay oldu ayrılalı. Ama bitti yani tamemen öylede bişi var :D

• Ben zaten bitirdim kardeşim anlamadın heralde. Benim için bitti o. Ama geçmişin hatırı olur hani .

• bıtmıs seylerın arkasından konusmak ozlemdır nefrettır baskda olmaz. ya da casresızlık.

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...