Niye hep arkadaşlığının devamını getirmeyen insanlara denk geliyorum?

Yakın arkadaş olduğum kızların çoğunluğu zamanla beni arayıp sormaz oldular.okul bitti mezun olduk sadece doğum günlerinde arar oldular ya da dersanede kurstayken her gün beraber gezdiğimiz iki günde bir mesajlaştığım arkadaşlarım kurs bitince bir daha hiç aramaz oluyorlar. Sorun nerede sizce? Neyi yanlış yapıyorum. en başından yanlış kişilerle mi samimi oluyorum. Oysa ben hep sahip çıktım onlara hep aradım onları.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sorun sen de değil bence tahminimce o bahsettiğin kişiler eskiden çok samimi olduğu başka arkadaşlarını da arayıp sormuyorlardır.bazı insanların yapısı öyle.asosyalliğin getirdiği bir şey diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Aynen dediğin gibi onlar kimseyi aramıyor belki bende iyi niyetli olduklarını bildiğimden onları bırakamıyorum peki ne yapmalıyım sence?

• teşekkür ederim :)

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• önce bir o yakın arkadaşım diye tabir ettiklerin gerçekten arkadaşmıymış ona bak derim.2. si arkadaş bulmakta zorlanıyorsan arkadaşlarının sana yaptıgını yap ve herkesi işine geldiği gibi kullan yalnızlıgının tadını çıkar arkadaşlarına harcıycan süre boyunca kendine bişeyler kat derim

0|0
    0|0
  • Merhaba.

Alp ben.

Seninle her zaman arkadaş olacağım.

İzci sözü veriyorum.

Seni yalnız bırakmayacağım, elimden geldiğince.

0|0
    0|0
  • Sen ileriye bak arkadaşım bazen insanlara gereğinden fazla değer verince sapıtırlar

0|0
    0|0
    • Doğru çok değer verince kendilerini birşey sanıyorlar

• Teşekkür ederim ekledim seni hoşçakal:))

• Hoşçakal eklediğin için teşekkürler

• insanlar bencil işte bazıları napcan;)

0|0
    0|0
    • Yok mu öyle olmayan hep mi yalnız kalıcaz?

• kural 1-hangi kesimden olduğunu önemseme çok kültürlü dediğin insan çok kötü biri ya da cahil dediğin bir insan çok iyi niyetli biri çıkabilir2-ne olursa olsun her ne kadar ısınırsan ısın asla özelini anlatma konuşmak için güncel konular seç3- gözlemle kendi ilgi alanlarınla uyuşan kişilerle ortak bir noktada buluşma şansın yüksektir bunları tavsiye edebilirim;)

• İyide ben arkadaşlık kurarken sorun yaşamıyorum sıcak kanlıyımdır. Sorun arkadaşlarımın devamını getirmemesi her hafta buluşup bir yerlere gittiğim arkadaşlarım sonra arayıp sormuyorlar Buda bana çok koyuyor.

• şans işi :)

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım öncekileri silip devamlı yeni biriyle mi arkadaş olucam? Artık insanlara güvenemez oldum yeni biriyle tanışınca Buda beni ileri de satar diye endişe duyuyorum

• O nasıl olacak yani arkadaş olmadan nasıl bilecem Sadık mı değil mi ? Birde insanlar değişiyor? Resim senin resmin değil demi?

• evet orasıda doğru ama bilirsn uzaktan anlasın.

Kızlar Ne Diyor 3

• sende onları arama boşver

0|0
    0|0
    • Onları aramam o sorun değil ama hep mi böyle olacak onu anlamıyorum

• zamanl insanın çevresi daralır..önemli olan da geriye kalanlardır.bir elin parmaklarını geçmez genelde.ama zaman ve şartları da hesaba katmalı çok fazla üstüne alınmamalı bu konuda.

0|0
    0|0
    • Evet ama devamlı yeni biriyle arkadaş olmaya çalışmaktan sıkıldım. Hep yanımda olacak birilerini istiyorum.çok şanssızım bu konuda.

• olhayatı akışına bırak.benim kız arkadaşlarımdan daha vefalıdır erkek arkadaşlarım.cinsi sorun etmiyorsan bence önemli olan insanlık.zaten zamanla daha ağır olan dibe çöker.

• demekki seni işleri düşünce ve yalnız kaldıkları için arkadaş olarak görüyorlarmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...