Eski sevgilimin yaptığı ne?

Sevgilim benden ayrılalı 1 hafta oluyor, ayrılırken seni faceimden silmek gibi birşey yapmam kötü ayrılmak istemiyorum ama kararım kesin saygı duyucağını biliyorum gibi laflar etti o haftasonu ailesinin yanına gideceğini bilirken bir baktım çok fazla geçmeden yazlık bir yere gidip süslenip gece kulüplerinde, beachlerde fotoğraflarla yanında arkadaşlarıyla mutluluk pozları paylaşınca(hele bir tanesinde özellikle yanında bir erkek arkadaşı vardı) bende sildim faceimden. Bununla birlikte başka bir arkadaşımda ekli eski sevgilimin facei hakkında dediği olay dikkatimi çekti, benim fotoğraflarının altında yorumlarım ve etiketlendiğimiz 2 fotoğrafta duruyormuş, bugün de gülşen den kardan adam şarkısını falan paylaşmış duvarında, whatsapp durumu ağlayan sürat falan koymuş, bu kızın sizce amacı nedir? Ne yapıyor böyle?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Ayrilik nedeni senden kaynaklanan bir ilgisizlik ya da alakasizliktan olduysa, belki böyle mutlu görünerek senin ilgini cekemeye calismis olabilir.

- Ne istedigini bilmiyor olabilir

- Senin faceden onu silmen mutlaka onda bir schock etkisi yapmistir, vazgecilen taraf durumuna düstügü icin

Fakat bu gibi tripler cocukca ve hicbir getirisi olmayan davranislardir. Bir beraberlikte birseyler yolunda gitmiyorsa, aradan o gereksiz surat smyl ilerini kaldirip, su face araciligiyle göndermeler yapma yerine karsilikli akli basinda iki insan gibi konusmakta yarar var. Hallolacak sorunlarsa, konusulur bir orta noktada birlesilir. Durum kurtarilamiyorsada birbirini kiskandirmaya calismalari, göndermeler yapmayi birakip herkez kendi yolunda hayata devam etmeli.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kararını vermiş ve uygulamışsın kaarşim, daha fazla düşünme artık üzerinde..

ileriye doğru hep, geçmişte birşey yok..

Hatun zaten demiş kararım kesin diye, öyle mi böyle mi diye kurcalamanın alemi yok. Face ten de çıkarmamış ki bak ben neler yapıyorum kısmını görebilesin diye. Yedek oyuncuydun muhtemelen, ne olur olmaz diye el altında tutuluyordun.

0|0
    0|0
  • tek cevap gelmiş iyi gelmiş.

0|0
    0|0
  • Seninle resmen dalga geçiyor,unut gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...