Yarın bu şaka mesajını sevdiklerime atacağım nasıl sizce?

bu telefonun sahibi yaklaşık 5 dk önce oran sitesi/kocaeli karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.üzerinden kimlik çıkmadığı için telefon rehberindeki bazı kişilere mesaj atıyoruz.sakarya devlet hastanesii morgundadır.altta yazılı olan morg kayıt numarasını yakınlarına bildiriniz yakınıysanız mutlaka arayınız morg no 18 başınız sağolsun..

diye bir mesaj gelse benm telimden sizin telinize ne yapardınız?

bu şakayı yapıcam özellikle sevgilime :D nasıl sizce ? ve nedn bu : yarın bayram için memlekete gidiyoruz ondan :D sizde böyle şakalar biliyomusunuz?

0|1
21|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Bayramı emniyet de ifade vermekle geçirmek istiyorsan buyur yap şakanı mesajı alan sevgiliniz ya da yakınınız hastaneye gider sizi sorar cevap alamayınca çılgına döner hastaneyi birbirine katar duruma polis müdahil olur mesaj incelenir soruşturma yapılır mesajın şaka içerdiği anlaşıldığı takdirde şakayı yapan şahıs yani sizin hakkınızda göz altına alınma kararı çıkar sonra emniyete gider ifade verir ve belkide mahkeme huzurunda yargılanıyor bulursunuz kendinizi bence sonucun nereye varacağını hesaplamadığınız ve sonucunu kestiremediğiniz eylemlerde bulunmayın

3|0
    1|0
  • Böyle şaka olmaz. Bu şaka değil eşeklik resmen. O an insanın kalbine bile inebilir deli misin ?

3|1
    0|0
  • çok tehlikeli bir şaka ya insanları korkutmanın şaka olan kısmını hala çözmüş değilim...ona şaka değil korkutma deseler ya! :))

0|0
    0|0
  • ben arkadaşımdan görmüştüm bunu, bana atmamıştı sadece göstermişti.. ama insan ilk anda mantıklı düşünemediği için çok korkar.. ama düşününce çok saçma aslında, rehberdeki bazı kişilere mesaj atıyoruz olayı tam bir saçmalık yani :)

0|0
    0|0
  • Böyle bir şaka sevdiklerine yapıcaksan aklıma ilk gelen şey delisin kızım sen sonra düşünürüm bu sevdiklerini sevmiyormu yoksa diye böyle şakamı olur be sakın ha:))))))

0|0
    0|0
  • karsıdaki insanın ne olacagını bilemezsin

belkide okur okumaz kalbi sıkısıp ölecek kim bilir.

yada böyle bir mesaj attıgın için gercekten kaza yapıp öleceksin kader.

1|0
    0|0
    • beni kalp krizi geciricek kdr seven pek kişi yokkki bu şaka koymaz belkide..

• kalp kalbe karsıdır derler

herkesin sana olan sevgisi senin onlara olan sevgin kadar ne eksik ne fazla

sen bilirsin.

birileri beni sevmiyor diyorsan bu senin sucun baskasında arama bence.

• hocanın cebıne 50 lıra sıkıstır oldu olacak sela verdır ne gereksız davranıstır bunlar yahu

1|0
    0|0
  • Adamin yüregine indiriceksin :-) ozaman seni gercekten komalık ederse haklıdır yani:))

0|0
    0|0
  • bilmiyorduk ogrendik

0|0
    0|0
  • Kötü sonuçlara neden olabilir. eşek şakası bu. Çok kötü.

0|0
    0|0
  • Aferim çok iyi düşünmüşsün çok eğlenceli!111

2|0
    0|0
  • düzce kocaeli kara yolunu haritadan silerim bana yapma bu şakayı

0|0
    0|0
  • Böyle şaka yaparsan olmayacağı varsada olur.

Eline ne geçecek, gülüp geçecen.

Kesinlikle yapma "Eşşek şakası bu"

0|0
    0|0
  • Onu etkilemek için başka birşey yap bence çiçek gönder hediye gönder yap bişeyler işte :) ama bu saçma olur biraz olgun düşün :)

0|0
    0|0
  • Bence hiç kalkışma. Sonu çok kötü olabilir. Unut derim.

0|0
    0|0
  • bence böyleşakalr yapma insan bu durumda herşeyi yapar

0|0
    0|0
  • Sevgili sorucu bak bayram yolculuğuna da çıkıyorsun, şaka gerçeğe dönerse kötü olur valla :D

1|0
    0|0
  • çok kötü bir şaka, bence yapma derim...

0|0
    0|0
  • bırı bu kızı dışarıya atsın

0|0
    0|0
  • çok eskimedimi bu

0|0
    0|0
  • saçmalamış olursun.

0|0
    0|0
  • Yapma öyle çocukça şeyler. Hiç hoş bir şaka değil. Epey bir küfür yiyebilirsin yani

0|0
    0|0
  • saçmalama bu şakadan da öte sonra bigün gerçek olur yalancı çobana dönersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Bu saka degil boyle bisey le saka yapilmaz sevdiklerine kalbine indirirsen o zmn gorrsun sakayi.

0|0
    1|0
    • Hala ukala ukala cevaplar yaziyorsu salakmisin sen. Boyle biseyle saka olur mu

• Sevgilim bana böyle bir şaka yapsa bizzat gider kendim öldürürüm lan. Ya kalp krizi geçirip gerçekten ölürse çocuk mesajını görünce? Şaka yapıyorsanız adam gibi yapın.

1|0
    0|0
  • şaka olduğunu öğrendiğimde benim için ölmüştür zaten.etrafındakılerı kaybetmek ıstıyorsan ıyı bır yontem ama kalp krizi geçirenler olacağına hiç şüphem yok.

0|0
    0|0
  • engelledim.

0|1
    0|0
  • Bu sakayi bana bir arkadasim 4 yil once yapmisti. Nasil tepki verdigimi bilemezsin. Sakin yapma boyle bir sey.

0|0
    0|0
  • kalp krizi geçirir bak :D

0|0
    0|0
  • sakın yapma!

annem bayılmıştı ben yapmıştım fenalaşmış bir aradı nasıl ağlıyor :'(

offf, yapmayın sakın

0|0
    0|0
  • etkıleyıcı.

0|0
    0|0
  • uff

amma merhametsizsin ha..ben sevgilin olsam döverim seni:/hak ediyorsun

başından kaynar sular dökülür,yapma sakın

0|0
    0|0
  • Cok eglenceli bir saka, gercekten bak.

1|1
    0|0
  • bana gore cok kotu shaka ben boyle shakalari sevmiyorum yapmamalisin

0|0
    0|0
  • bana gore cok kotu shaka

0|0
    0|0
  • ya kalbine falan ineeeer :D

0|0
    0|0
  • Bana böyle bir mesaj gelse trafik kazasını falan beklemem mesajı atan kişiyi kendi ellerimle morgluk ederdim :D

0|0
    0|0
  • Bana bunu yapsan, yani sevgilim yapsa baska bir sakayla ölüm sebebim olmadan ayrilirim.

Cok mantiksiz, ve tehlikeli. Sevmem.

0|0
    0|0
  • Klasik oldu mu yemezler daha once yapildiysa.

0|0
    0|0
  • bu tip şakalara eşek şakası deniyor.yapanlara sağlam saydırırım.Başka eğlence bul kendine.

0|0
    0|0
  • Bence yapma çok kötü, böyle şaka olmaz...

0|0
    0|0
  • böyle şakalar dolayısıyla ölenler var, dikkatli ol .

0|0
    0|0
  • Yarın ölürmüşsün bir de.

0|0
    0|0
  • ben yapmısdım 2 sene oluyor.cok fena tepkıler aldım deneme sakın:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...