Nasıl bir kaderim şansım var benim ya

4 5 gün flört ettik dün çıkmaya başladık 2 saat sonra ayrıldık. sevdiğini söylüyoru iş çıkışı buluşalım dedi buluştuk sanki bir soğukluk vardı sessizdi çok.sonra eve geldim kafamız uyuşmuyo dedi bende bunu yarım saat önce neden söylemedin dedim. ben eşimin devlet memuru olmasını istiyorum senin böyle bir düşüncen yok gönül eğlendiremem dedi. bende kızdım sen bilirsin dedim böyle bitti. ama ben çok hoşlanmıştım. aklımdan çıkaramıyorum.o polis oldu ve hrs ettim bende polis olucam. arkadaş ortamında tanıştık tekrar onu görmek kafasının karışmasını istiyorum napabilirim :(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• git elini yüzünü yıka kendine gel.numarasını sil.faceboktan çıkar.twitten takip etme.ona dair izleri barındırma...

0|1
    0|0
    • içim acıyo ama onu istiyorum ben

• zamanla herşey yoluna giricek

• umarım teşekkür ederm

Erkekler Ne Diyor 9

• ıste böle mallara kız gelır bızım gıbı saflara bok gelir :( degrını bılmemıs salla bu cocuugu sen bu mantık evlılıgı dusunuyo sevvgı evlılıgı degıl

0|0
    0|0
  • polis olcaksan?çapulculara dikkat et..kafana molotof yiyebilrsin!..neyse gel gelelim zurnanın zırt dedği yere..eleman bana göre delikanlı çocukmuş..seni uçkuru ve zevki için kullanmak istememiş..kızım git deki sana uygun bir sevgili olucam..beni kabul et..mutlu mesut yaşayın..saygılarımla

0|0
    0|0
  • Yaa bak bak para bunların gözünü almış aptallık etme öyle bir söze karşı unutacaksin onu ben olsam öyle bir rezil eder direk*lan sen ne diyorsun derdim.

0|0
    0|0
    • daha 2 ay oldu polis olalı ama havalarda. biliyorum yapmamam lazım ama olmuyo

• Ya nereden buluyorsunuz böyle cins adamları hakkaten merak ediyorum. Hadi buldunuz neyinden bu kadar etkilenirsiniz.

0|0
    0|0
    • bilemezdim ki böyle oldugunu

• alıştım be arkadaşım üzülmeye zaten. tabiki zorla değil reddeğilmek zoruma gitti.o bana geldi ilk o gitti geri.sadece acaba pişman olur mu bigün diye düşünüyorum hep

• Aslında istediğin tek şey duygularını paylaşmak. Bence seni hakedecek birini bulmaya çalış. Gene senin bileceğin iş tabi, üzülme çok diye diyorum. Gerçekten kabullenmek bundan daha basit.

• bence arama aradan bir kaç qün qeçsin O seni nasıl olsa arar sıkılırrr? elbet ozaman sende atla SAZAN qibi olurmu

0|0
    0|0
    • böyle birisi en fazla bayram mesajı atar konuşma olmaz

• bir erkek seviyorum diyorsa yalan söylüyordur bunu belli etmemeli.

0|0
    0|0
  • huysuzluk yapma rahat otur.

0|0
    0|0
  • Bu kadar basit bir olayla, seni bırakıp gidiyorsa. Hiç bir halt olmaz ondan. Polis olmuşta , adam olamamış.

0|0
    0|0
  • hiçç uğraşma kendi yoluna yordamına bak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zor olan her zaman daha cazip gelir cinsimize ondan bu kadar istiyorsun. Yoksa tanimadan belirli bir samimiyet olmadan bir istek soz konusu olamaz yani. Sal gitsin bu kadar basit bir insanmiyimki beni istemeyen birini dusunuyorum de guclu yanini kesfet ;)

0|0
    0|0
    • karşına çıkmak istiyorum güçlü bir şekilde hanii seviyo ölüyo sanmasın ama bunu nasıl yaparım bilmiyoru karşısına çıkmam lazım :)

• sorunu köfte diye okumuşum:((

kader olan kısmı..

noldu anlamadım ama üzülme tımam?

tevekkül et<3

0|1
    0|0
  • Hiç uğraşma boşver seni seven birisi çıkar karşına

0|0
    0|0
  • devlet memuru istiyormuş..zinciri çöz gitsin işe yaramaz o

0|0
    0|0