Intikamcı mısınız? İntikam almaktan zevk alır mısınız?

intikamcı mısınız?intikam almaktan zevk alır mısınız?

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• hiç değilimdir. ama biraz pskopatlık var. ne kadar çok kızarsam kırılırsam yaralanırsam o kadar sessiz ve tepkisiz kalıyorum. veiinsanlar genelde bundan çok daha fazla rahatsızlık duyuyorlar. yanlış yaptıklarının farkında olup bir tepki beklerken o sessizlik çok fena. her an birşey yapmamı bekler hale geliyorlar :D

0|0
    0|0
  • hayır. Allaha havale ederim. eden bulur der geçerim. karşımdaki 3 kuruşluk insan diye onun seviyesine inemem.

0|0
    0|0
  • hayır Allaha havale ederim.

0|1
    0|0
  • çk zevk alırım hiç de acımam

0|0
    0|1
  • Alırım.

0|0
    0|0
  • Canimi yakanin canini yakmaya calisirim.

0|0
    0|0
  • çok sinir olursam intikam almayı severim

0|0
    0|0
  • intikam pöf lanet hümanist yapım bu tür meselelere uygun diil

0|0
    0|1
  • Allah'a havale ederim. En büyük intikam. En iyisini o bilir, o yapar. Bize birsey yapmak düsmez.

0|0
    0|0
  • hiç intikam almadım kimseden böyle bir durumdan zevkde almam açıkcası.

0|0
    0|0
  • ugrasmam öyle seylerle .ama zamanı gelınce ağzına da sıcarım laflarımla.

0|0
    0|1
  • zamanla rehavet geliyor insana ama hakkını yedirmemeli kimse intikamını almalı ;)

0|0
    0|0
  • çok kızarsam intikamını alırım

0|0
    0|0
  • daha cok Allaha salarım ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer sevdiklerime zarar verdiyse doğduğuna pişman ederim bana zarar verdiyse o kadar mühüm değil hatta bana + güç katar

0|0
    0|0
  • Çok severim. İntikam aldığımda yüzlerindeki ifadelere bayılıyorum. Daha da acı çekeceniz bekleyin lan siz.

0|0
    0|0
  • Değilim... istesem yapacağım tonla şey varken Allah'a havale ederim. Rabbim en iyisini bilir çünkü.

0|0
    0|0
  • Saçmalık almam.

0|0
    0|0
  • Öyle duygular içîne gireceğim birini görmemek için elimden geleni yaparım çünkü onunla aynı havayı solumak istemem.

0|0
    0|0
  • haksızlıklar karşısında susmam.haksızlara karşı tepkisiz klmak vicdanıma yakışmaz.bana yapılanı affederim ama kamu yararına karşı asla affım yoktur

0|0
    0|0
  • Leş, bize göre rezildir ama, domuza, köpeğe şekerdir,helvadır...

Bnun bile bir kalitesine bkarım ...

0|0
    0|0
  • Yok la söverim sayarım geçer giderim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...