Türkiye'de sporun önemi sizce nedir? Eğer önemliyse spor/sporcu neden gelişmiyor?

Evinlevin
Sorunların başında bazı kişilere torpil yapılması var tabi, kinci sorun ise okullarda yeterli kaynağın olmayışı, sonra devletimizin dengesiz bakış açıları, beden eğitimi derslerine önemsiz olarak gösterilmesi ve hatta işlenmemesi, her branşın futbol ve basketbol ile kıyaslanması diğer branşların önemli olmayışı, sponsorların yasalara rağmen amatör kulüpleri desteklemeyişleri diye uzar gider...

Peki sizce torpil gerçekten başarılı sporcuları etkiliyor mu? #EvinLevin #SporunÖnemi #TürkiyedeSpor Katkılarından dolayı teşekkürler #asabiadam997
Türkiye'de sporun önemi sizce nedir? Eğer önemliyse spor/sporcu neden gelişmiyor?