Bir kadının aldattığını en iyi gösteren ipucu nedir?

bir kadının gözünüzle görmeseniz de aldattığını anlayacağınız en iyi kanıt nedir.ne ele verir

Güncellemeler:
gittigi spor salonundan sonra benim daha bakimlu olmami istemesi diger erkekleri gorup ve seksi icgiyime dusmesi sizce nedir

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle gözünle görmeden onu böyle bir şeyle itham edemezsin. telefonunu e-maillerini kontrol etmene karıştırmana izin vermiyorsa. telefonu zaman zaman meşgul zaman da kapalı oluyorsa uygun olacağı saatlerde.arkadaşlarla gezmeler tozmalar artmışsa bilmediğin insan sayısı çoğalmış ya da bir isimden sık sık söz eder olmuşsa. senin şakalarını kaldırmıyor, ilgsini esirgiyor,görüşmek için ayırdığı zamanı kısaltıyorsa, konuşmayı kısa kesiyor, sık sık uzaklara dalıp gidiyorsa...şühpe duyabilirsin. sadece güncelleme de yazdığın şey seni doğru sonuca götürmez

0|0
    0|0
    • spora gittgnde 2 saat ulasamiyydm.cekmiyo diyo.ozel olcak ama oraya basladktn sonra iliski araligi degisti.cok istyo ve beni fiziki olarak elestrmeye basladi.benimleykn ordan birini hayal ediyo diye tahmn etmye basladm.

• esim.tamam da sonucta aldatmiyo diyelm.zaten yapabildcegi sey onu hayal etmk.sonucta beni istsdiginden degilki o an

• bu öyle bile olsa bir çeşit fantezi kabul edilebilir. senin kabulüne bağlıdır sonuçta. aranızda daha önce sadece fantezi manasında birisi ismen ya da hayalen geçmediyse ağır gelebilir. benim fikrim fizkisel ya da duygusal bir yaklaşımı olmadığı sürece aldatma sayılmaz. senin bunu bu kadar hissettiğine göre çok abartıyor ya da çok dışa vuruyor demek ki

Kızlar Ne Diyor 10

• kaçamak cevaplar vermesı tabı bu cevaplar yalan olucak.. ilgisizlikk vss..

0|0
    0|0
  • artık ilgisiz davranmaya başlar çok konuşmaz

0|0
    0|0
  • Kadınlar bari siz aldatmayin

1|0
    0|0
  • küssünüz mesela her seferinde sen arıyosan aldatma ihtimali çok yüksek

0|0
    0|0
  • Eskisi gibi kıskanmaz aşk dolu mesajlar atmaz falan ama seni elinde tutmak istiyorsa çok iyi rol yapar valla

0|0
    0|0
    • seksi ic giyime cok dustu ve spora basladktn sonra daha bakimli ol falan diyo.digerlerini gorup

• Eskisi gibi her şeyini anlatmayı bırakır sen aramazsan aramaz soğuk konuşur gülmez falan

0|0
    0|0
  • şüphelenmeye başlamışsan?

0|0
    0|0
  • ilgisizliği

0|0
    0|0
  • telefnn mesgul olması ve kıskanmamması

0|0
    0|0
  • ilgisizlik sanırım ve sevgilimin bu hali beni delirtecek artık kötü bir durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• belki söyler?

0|0
    0|0
  • İlgisizlik! ben şu sıralar yaşıyorum ve çok berbat bir durum.

0|0
    0|0
  • ilgisizlik ve kıskanmaması bence

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • aldatıyor bence kardeşim işin zor bir gün takip felan et derim :D

0|0
    0|0
  • ansınız facesinin şifresini değiştirirse %100 aldatıyodur teccübeyle sabittir :D

0|0
    0|0
  • Yalan söylemekde profosyonel değilse konuşurken kekelemeye başlar gözlerini kaçırır :)

0|0
    0|0
  • trıp atıyosa herseye kusuyosa

0|0
    0|1
  • birde kızlar gelen mesajı neden anında silerler. böyle bir huyu olan var mıaramızda sevgiliyi aldatma belirtisi olabilirmi bu.

0|0
    0|0
  • artık dır dır etmeyi bırakmışsa vardır bir anormallik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...