Sevgilinizden ayrıldınız, hayatınızı nasıl yoluna koyarsınız?

Kariyerim için girmem gereken sınavlar var ve kafam da çok bulanık ne yapacağımı şaşırdım barışsam mı yoksa yoluma mı gitsem diye düşünüyorum..Ama nasıl gideceğimi de bilmiyorum lanet olsun

0|0
28|21

En İyi Kız Görüşü

• sevgılısınden ayrılınca raydanmı cıkıyor ınsanın hayatı.bence cıkmamalı bıtek sevgılımız yok hayatımzda.hepımızın once kendıne sonra aılesıne dıger tum sevdıklerıne sorumlulugu devam edıyor,bır işi,okulu ,nebıleyım dostları,komsuları,evınde kedısı kopegı var ve hayat devam edıyor.bırının ablası bırının abısı,kardesı,evladı,annesı,torunu,en yakın arkadasıyız hepımız..zaman zaman ıs hayatımzda ya da ozel hayatmzda pekcok sey yoluna gtmeyebılıyor.zaten hep gdemez..olgun tepkıler verıp devam etmek lazım ömr0muzu ne kendmıze ne evrene zehır etmeyelım .herkese ıyı bayramlar..

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• bir dargın bir barışık yürüyen ilişkilerin uzun ömürlü olduklarını düşünmüyorum zira son kullanma tarihleri her geçen gün ortam ısısına göre düşüyor..sınavlarım var diyorsan seni gelecek zamanda en ama en ileri noktaya ancak sınavların taşıyacak emin ol.hani sevgilime verdiğim değeri sınavlarıma verseydim şuan bambaşka yerde olurdum dememek için çok çok ileri görüşe gerek yok..kimse vazgeçilmez değil.

1|3
    0|0
  • seviyorsan zaten önünde hiç bir şey duramaz kim ne derse desin barışırsın

eğer sevgin azalmışsa zaten devam etmenin de bir anlamı yok,eğer öyleyse elbet bir gün bitecekti.

en azından o da yoluna bakar sen de. birbirinizin kısmetini de hayatını da kapatmanın bir anlamı yok:)

0|1
    0|0
  • Sevgilimden ayrıldıktan sonra hayatım yolundan çıkmaz ki.

Onu hayatımdan çıkartırım,hayatıma mis gibi de devam ederim.

Aşk acısı falan çekmek boş laf yahu,ne acılar var.

İnsan değil 1 defa bir çok defa aşık olabilir.

0|1
    1|0
  • zaten hayatını yola koymak için sevgilinden ayrılmadın mı ?

0|1
    0|0
    • hayır spontane oldu o yüzden soruyorum nasıl unutabilirim kendime çeki düzen verebilirim diye

• hemde ne biçim hırçınlaşıyor sorma :( canımdan çok seviyorum ama yazamıyorum yazsan ayrı dert yazmasan ayrı dert kız Ege Üniversitesini kazandı ben ona kafayı takmaktan kazanamadım biyeri. şimdi o benim yaptığım onca yaratıcılığı,güzelliği, hepsini BİR kerede silip attı bense gelecekteki planlarımı şimdi kuruyorum çünkü kestik ilişkiyi kalp ne kadar yanlış yaptın desede,onun için atsada mantığım ne diyorsa odur

• aynen bız erkeklere aşk yoluna hayatmızı sikjtryorz resmn. kac kısı ask muhbtne hayatta bıyerlere tam anlamyla gelemyr öss olsn kps olsn tam sınav zmnı bı bok yasyrsn salyrsn ellnden gdyr

• system of a down . birebir. 4dk da olsa hatırlamıyosun.

0|4
    0|0
  • Barışarak yoluna gitmeyi dene bilmem anlatabildim mi? maksat ilişkiler bozulmasın

1|1
    0|1
  • sevgilinle mi ayrıldın iyi yaptın.. arkana bakma en zoru basarıp sevdigin kız ile sana psikolojik anlamda zarar veren iliskinden sıyrılmıssın.. bunu yapabildiğine gore artık yapman gereken diğer selere yönelmenin vakti gelmiştir..

0|1
    0|0
  • Kesinlikle bir kere bittiyse başlama ve yoluna bak. :)

0|2
    0|0
  • yazdıklarına göre çokta haklı değilsin egon fazla olduğu için olabilirmi? pekçok kız sevdiğine naz yapmaktan hoşlanır yani zaman zaman çekseydn daha güzel olmazmıydı?

0|0
    0|1
    • Terk eden hep suçludur.. ve o ana kadar uğruna her şey feda iken, o andan sonra hiçbir değeri kalmaz :)) yani üzüldüğümüz insan genelde hiçbir şeyi haketmeyendir..

• evet malesef bende bunu diyorumya haketmiyor ama niye yara bere içinde kalan haklı ve daha çok seven oluyr

• Aşk gelip geçicidir kimse icin hayatını mahvetme... yoluna devam et hersey inceldgi yerden kopsun

0|1
    0|0
  • yoluna git :) bırak ayrılmışsınız artık..

gerçi neden ayrıldınız ?

0|1
    0|0
  • toparlamaya çalışıyorum ben de

0|2
    0|0
  • Ben ondan öncede yaşıyordum, ondan sonrada yaşarım (;

0|1
    0|0
  • Kariyerden yürü. Eger ufak bir ışık varsa barışmayı dene

0|1
    0|0
  • neden ayrıldın peki?

0|1
    0|0
    • belirli bir sebep yok aslında..sadece ikimizin de zor bir döneminde tanıştık diyim

• seviyorsan barış demeyeceğim bitince bitiyor be barışılsa bile hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.bir öneri de bulunamayacağım üzgünüm.zamana bırak kendi kendine düzene girer.fazla dağıtmadığın sürece sorun yok.

• haklısın akışına bıraktım teşekkürer

• Kaldığı yerden.

0|1
    0|0
  • Bence seviyorsan vazgeçme

0|1
    0|0
  • ben ayrılsam bir süre kendime gelemem.

0|1
    0|0
  • umursamayarak tabıkıde kafaya takmayacaksın yeğenn ;D

0|1
    0|0
  • o gitmeden gelecek olan belli olduğundan onunla devam ediyorum

0|1
    0|0
  • git barış.

0|0
    0|0
  • dünya sevgilinin etrafında dönmüyor

0|0
    0|0
  • ben ıkı yıl kendıme gelemedım :(

1|1
    0|0
  • bizimde bitti lanet olsun kendimden nefret ediyorum hayat falan kalmadı!

1|2
    0|0
  • seviyosan barışş

0|1
    0|0
  • bunu soruyosan yeterınce sevmıyson demek :) karıyer secıyorsunuz yanı sız erkekler :) sonra 30 yasına 40 ysına gelınce cıtı pıtı kız :D oldu anam naş oluyonuz yanı.. ii biriyse ıkısınıde ıdare et :D hem ıs hem karıyer yanı kapişş

0|1
    0|0
    • yo seviyorum sadece üstüne gittikçe bka sarıyor yaş da 25 oldu iyimi..

• umursamıyorum sende umursama amaan deyıp gecıyorum napım :) dene :) naptın konusacaktın

• valla bayramdan sonraya kaldı bizim mevzu..bitti diye kendimi alıştırıyorum tabi ama işte biliyorsun insan alıştığı kişiden kopamıyor kolay :)

• hayatımı yoluna koyamadım ben mahvoldu hayatım bence sen yoluna devam et sonra pısman olursun

0|2
    0|0
    • harbi mi ya noldu

• Merak ettim hala sevgili misiniz benim durumumda sana benzer de?

• hala sevgili değiliz çoktan ayrıldık baskasıyla evlendı

Erkekler Ne Diyor 21

• Soyle dıyeyım öncelikle Ayrılığını kabullenmelisin.. Kesinlikle alkolden uzak durmalısın.. alkol gecıcı olarak keyıf versede berrakj kafa ıle dusunmek kesınlıkle cok daha faydalı.. sorunun temelıne ıınıp cozumlemek cok dahamantıklı.. sonra eskı kız arkadasını alıp konusma yap dusuncelerını soyle buldugun cozumlerı soyle..

Sonra bır karar verın ona gore hayatına bır cızgı belırlemıs olursun.. onun senin hayatında nerede oalcagına karar vermelısın.. sana gercekten bırseyler katan bırı değilse aksıne senden bırseyler goturuyorsa ayrılıga sevınmelısın ;)

Ve emınımkı dostum ılerıde cok daha basarılı oalcaksın.. ve o ınsan sneınle karsıalstıgında.. arkasında bıraktıgı kısının ondan sonra nekadar hızla ılerledıgını gordugunde senı durduran kısnın aslında kendısı oldugunu anlayacak ve bıraz ınsansa yüzü kızararak özür dileyecektir ;)

Şimdiden Sınavlarında Başarıalr dilerim..

0|2
    0|0
  • Ben de toparlayamadım kendimi, derin izler olunca kapanması zor oluyor.. ama zaman her şeyin ilacı gerçekten..

0|1
    0|0
    • hakkaten zaman tek ilaç evet:/

• zaman her şeyin ilacı ama birde uğruna değer insanlara acı çeksek .uğruna değmeyecekler içinde üzülüyosak vay bize

• zamanla düzelir ama sınavların bu zamanın içine girerse ister istemez olumsuz etkileneceksin ama bilimsel düşünebiliyorsan kurtulursun bu durumdan duygusallığa asla yer verme hislerinin bir amelyatla alındığını farzet benim gibi asla ve asla aşka duygusallığa ve hislerine yer verme dostum

0|2
    0|0
  • insan doğasının şımarıklığıyla baş etmeye benziyor bu durum aslında ya seviyorsundur ya da sevmiyorsundur.

net olunmalı, hisleri küstürmeden yaşamalısın karşımızdaki insanla ego tatmini için birlikte değiliz sonuçta.

bu soruya cevap bulamayan ilişkiler malesef bir şekilde tükenme noktasına geliyor zaten.

içinde bulunulan durumun özel ve tek olduğu hissedilemiyorsa durum sadece yalnızlığın paylaşımı ve avuntu bulma haline dönüşüyor.

çoğu zaman kendimizi tatmin edelim derken karşımızdaki insanın özünü es geçip yüzeysel davranabiliyoruz bu da onu tükettiğimiz ve yaşamsal heyecanlarından hayasızca faydalandığımızı gösteriyor.

kısaltmak gerekirse (ki gerekiyor) lütfen birbirimizi basitleştirmeden (bir çırpıda yapılan karakter tahlilleri) yaşamaya bakalım, haz alalım.

0|0
    0|1
  • Önce hakiki sıkıntıları olan insanları bir hatırlıyorsun.. Ne dertler varmış lan donjuan diyorsun.. Gerçi bu nick ile o kafaya bürünmen zor..

Sonra diyorsun lan benim gibi insan olan (yani yediğini zıçan) insan içün "mü" şaklaban olayım? Olayım mı la donhujan falan diyorsun? Kendi kendine konuşuyorsun bildiğin hafız..

Bu döngüden kafayı sıyırmadan çıkarsan bir ışık göreceksin uzakta.. Ona doğru ilerle..

1|1
    1|2
  • koyyy gitsin be kardeşim dünyada kadınmı yok allah aşkınaa yenisi gelir bu kadar üzmeyin kendinizi önemli olan benim sağlığım

0|1
    0|0
  • birakma cok pisman olursun

0|2
    0|0
  • Yola devam unut ve sürdür :)

0|1
    0|0
  • acısını sonuna kadar yaşamadan akıllanmıyor insan kardeş

0|1
    0|0
  • Salla kariyeri kılı yünü..

Seviyorsan ve sana bir yanlışı yoksa yola devam et.. "Çocuk ta yaparım, kariyer de" modu iyidir.. :)

0|0
    0|0
  • aynı ikilemde bende kaldım şu anda eksikliğini çekiyorum

0|1
    0|0
  • kendi yoluna git

0|1
    0|0
  • Kendi yoluna git bence geleceğini düşün..

0|1
    0|0
  • alışırsın, geçer. İlk miydi?

0|1
    0|0
  • önce kariyer diyorum

0|1
    0|0
  • peki sevip sevmedgını bılyrmsn?

0|0
    0|1
  • bi daha asla eskisi gibi olmaz..

0|0
    0|0
  • onunla doğmadım onlada ölmem

0|0
    0|0
  • Ayrılsam herşey yoluna girer zaten.

0|1
    0|0
  • ben değilde o ayrılmak istedi ama hemde çokta boktan sebepten yani .. insan düşüne düşüne bir hal alıyor gerçek sebebi bulmak için

0|1
    0|0
  • knkalarım var takılırım biraz gezer tozar mangal keyfi flan yaparım geçeer gider :)

0|1
    0|0
    • bende onlar yok be :)

• olurmu abi ya vallaha çok yanlış düşünüyon bizim oraya gelen bir adamlar var 50 60 yaşlarında cogu ortam olsun diye geliyolar sırf düşün yani sen daha gençsin genç

• doğru diyorsun mike benim pilim bitmiş :/ toparlamaya çalışıyorum bakalım

Yükleniyor...