Sevgilinizi üzdüğünüz için yanında ağladığınız oldu mu

bu akşam sevgilimle bir tartışmamız oldu yan yanaydık 1 saate yakın konuşmadım onunla kırgındım sonra bir ara gözlerinin kıpkırmızı olduğunu farkettim dayanamadım sarıldım sizin de başınıza geldi mi böyle olay? ve ne hissettiniz? :)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• bi kere oldu evet çok kötü hissettim kendimden utandım valla sorun ne olursa olsun bir insanı o derece üzmeye hakkımız yok :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Üzmediyse beni asla üzmem. Üzdüğü için onu üzdüysem asla tınlamam. Cehennemin dibine kadar yolu var. Seven kişi erkek olsun kız olsun asla sevdiğini üzmez üzmek istemez. Üzüyorsa da egolarını tatmin ediyordur ve sevmiyordur.

1|0
    0|0
  • o ne lan öyle öeh

0|0
    0|0
  • ben üzünce agladıkları oldu

0|0
    0|0
  • dövmeden mi ağladı ? şaka bir yana ağlanır neden ağlanmasın ama hiç ağlamadım banane sanki ekmeğimi suyumu aşımı mı vermişte ağlıyayım

0|0
    0|0
  • ağlamam kolay kolay hele manitu sebebiyle nayırr olmaz

0|0
    0|0
  • Allah düşmanımın başına vermesin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bi ara cok kirici laflar kullandi bna bende agladim tabi...özür diledi fayda etmeynce gozleri kancanagi oldu. o anda hersyi unuttm tabiki..

0|0
    0|0
  • Değer veriyor demek ki. Ağlamam o durumlarda.

0|0
    0|0
  • Evet suçsuz olduğum durumlarda bile senin yaptığını yaptım ve şimdi çok pişmanım.

0|0
    0|0
  • ağlamadım ağlattığım çok oldu güldüm ayy canım diye okşayamam

0|0
    0|0
    • illa her soruda hava atcan :P

• ama sonra sarılıp gönlümü alırsın tabi bende hemen yumuşarım a şıkkım :D <3

• tamam ben gelir sarılırım sana :D

Yükleniyor...