İstanbul United birlikteliğinden sonra karşı takımn taraftarınn saldırıya uğradığını görürseniz ne yaparsınız?

Direnişin farklı renkleri nasıl ortak paydada omuz omuza durmaya ittiğini gördük arkadaşlar.BJK-FB-GS taraftarları hep beraber haklarını aradılar.Renkleri ayırt etmeden,yöneticilerin istediği düşmanlıktan uzaklaşarak birlik oldular.Buraya kadar güzeldi her şey.Ama yeni sezon başlıyor.Bundan sonraki maç çıkışı gibi durumlarda bu bütünlüğün holiganları durduracağına inanıyor musunuz?

Ayrıca diyelim ki maç çıkışı karşı takımın taraftarları holiganlarca sıkıştırılıp saldırıya uğruyor.Onlara sahip çıkar mısınız?

faizlobisine selam:)

onun sorusudur tescilli olarak cevapları ona devrediyorum asasadsf

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle bu oluşan dostluk kardeşlik ortamı devam etmeli..

Hep beraber hangi takımı tutarsak tutalım birbirimize sırf bu birlik için de olsa sempati duyalım..

Bir olunca neler oldugunu herkes gördü..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu dostluk çoktan bozuldu

1|0
    0|0
  • belirttiğin olay bir anlam ifade etmiyor.birisinin desteklediği takım ya da inandığı düşünce yüzünden saldırıya uğramasına her zaman karşıyım.

1|0
    0|0
  • Ben çArşı'ya canlı kalkan olurum valla ''müstakbel'' İstanbul United formamla.Tırnak içine dikkat :)))

4|0
    0|0
  • sık bakalım sık bakalım diye salzburg maçında bağırdılar çok tepki aldılar bu dostluk uzun sürmez gibi geliyor

1|0
    0|0
  • futbol başka siyaset başka

1|0
    0|1
  • kızsa çıkarım erkekse pıçaklasınlar birbirlerini

1|1
    0|1
  • direniş başka maç başka ama şimdi öyle değilmiydi :))

1|0
    0|1
  • Telif hakkı vermemek için extra açıklama yapmak...cık cık cık :P

1|0
    0|0
  • ben BEŞİKTAŞLIYIM ama insanın düşüncesi insandan insana değişiyo dostum

1|1
    0|0
  • kavga çıkar ona engel değil, oradaki amaç siyasi tavra karşıydı

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• united birlikteliğinin devam etmesini istiyorum.bu sayede takımlar arası anlaşmazlıkların çözüme kavuşağına inanıyorum:)

1|1
    0|0
  • İstanbul United kardeşliği zaten bazı tribün liderleri yan çizip bozdular şaşırmam :)

1|1
    1|0
  • Sahip çıkarım ..

Ama aynı özveriyi karşı takım taraftarlarından da beklerim ...

1|1
    0|0
Yükleniyor...