Aklınıza gelen,yakınlarda yaşadığınız en komik anınız ne :D

hadi biraz eğlenelim;aklınıza gelen komik anınız ,anılarınız varsa alalım :D

Güncellemeler:
sanırım kimsenin anısı yok ya da yazmayamı üşeniyorlar acaba :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşımla kalabalık bir ortamda konuşa konuşa yuruyorduk daha doğrusu ben ona birşeyler anlatıyordum yol çok kalabalık olduğundan göz teması kuramıyorduk o aniden ara sokağa girmiş benimse haberim yok kendi kendime konuşarak 4 metre falan yurudum :)

1|0
    1|0
    • ahaha :) iyiymiş benimde öyle çok mevzum vardır ;bazen eğlenmek için yolda dururum arkadaşta baya sonra anlar bize de 3-4 günlük eğlence çıkar :D

• aynı ben bende yaparım onu ıkımızınde makara bir ortamı varmış .)

Erkekler Ne Diyor 5

• link e gir benim sitem :) senin varsa bırak yenilerini :))

1|0
    0|0
  • bu aralar pek bir monoton hayatım hiç aklıma gelmedi böyle bişey

1|0
    0|0
  • benim hayatım komedi ama gece gece anlatasım yok be :D

1|0
    0|0
  • Küçükken 404 almaya gönderildiğim yan sınıfın öğretmeni tarafından işletilip 505 olur mu sorusuyla geri gönderilip sınıfa rezil olmuştum :)

0|0
    0|0
  • geçen 1 Nisan da rondo yu aldık arasından kremasini çıkarıp dış macunu sıktık ve tekrar paketine koyduk biz yerken alttan sağlamlardan alıyoruz ikram ederken macunlüları ikram ediyoruz neyse tuttum fizik hocasina soru çözerken götürdüm verdim o da biraz yedi sonra kitabın üstüne kustu ertesi ders bana 1 koli yumurta aldırdı hepsini kafamda kırdım hemen tuvalete gittim bizim kıyafet serbest idi soyundum tuvalette dus aldım :)

1|0
    0|0
    • ciddimisin :D ciddiysen baya iyiymiş :)

• ekmek pusküüt çarpsın ki gerçek dahası da var ben orda dus alırken nöbetçi hoca pat diye girdi içeri dal daşşak her şeyi gördü :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...