Şu anda vatanını kurtarmak i·çin ölür müsün?

Sitelerde geziyorum millet bu ülkenin hali nereye giyor diyor o zaman bende soruyorum bu vatanı kurtarmak için şu anda ölürmüsün saçma olabilir merak işte lütfen ciddi ciddi düşünün

• Evet
    38% (3)29% (2)33% (5)Oy Ver
  • Hayır
    38% (3)71% (5)53% (8)Oy Ver
  • Bana dokunmayan yılan bin yaşasın
    24% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Zenginlerin cocuklari villalarinda partiler verip eglenirken ben bu vatan icin kendi canimi feda etmem .

1|3
    1|1
  • ölmem abi açık ve net bana dokunmasın da ne yaprlarsa yapsınlar yani

0|0
    0|0
  • zamanında yaşı bizden küçükler bizim için canlarını vermişler biz de veririz vatan için. gelecek nesiller için...

0|0
    0|0
  • Klavye basinda herkes olur, hoş vatanin kurtarilacak nesi varsa

0|1
    1|0
  • ölürüm ama bu şartlar altında hayır

0|0
    0|0
  • Çok ciddi bir savaş çıksa herkesin etkileneceği o zaman belki.

Ama normalde ölmek istemem.

0|0
    0|0
  • ben ölürsem bu ülke emperyalizmden, faşizmden, dış baskıdan, dış borçlardan, şeriat yanlılarından, abd kuklalarından kurtulacaksa evet.

1|1
    0|0
  • Hayır hayır.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben ölürsem bu ülke emperyalizmden, faşizmden, dış baskıdan, dış borçlardan, şeriat yanlılarından, abd kuklalarından kurtulacaksa evet.

gizli kullanıcı arkadaşım yazmış aynen katıldığım için tekrar ediyorum. ayrıca o da kendisini gizlemesin. gerçek vatanseverler kendilerini gizlememeli.

1|0
    0|0
  • Elbette ama yapılacak savaşa göre de değişir. Ne için ve kiminle yaptığımız önemli. Şehit olmak nasip olur inşaallah...

1|0
    0|0
  • Bana dokunmayan yılan bin yaşasın

0|0
    1|0
  • hayır ölmem milletin masa başı oyunları yüzünden kör kurşuna o kadar bilgi ve birikimimi heba etmeyi göze alamam...

0|0
    0|0
  • Eğer Vatan Milyonlarca İnsan İçin Sadece Benim Ölmem Gerekseydi Belki Evet

0|0
    0|0
  • Hayır ölmezdim...

0|1
    1|0
  • her zaman ölürüm fakat yalnız gitmem yanımda bol bol vatan haini ve düşman götürürüm nede olsa savaşta mübah...

1|1
    0|0
  • Yaşın kaç :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...