Fener maçındaki slogan hakkında

fener maçının son dakikalarındaki çirkin slogan hakkında düşünceleriniz nedir ? Yani spora siyaseti alet etmek yersiz saçma bir okadarda çirkin bence sizinde düşüncelerinizi alalım

• Gereksiz
    25% (2)33% (4)30% (6)Oy Ver
  • Olmayabilirdi
    25% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
  • Sorun yok
    50% (4)67% (8)60% (12)Oy Ver
  • Olmuş birkez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
"Her yer Taksim, her yer direniş", "Sık bakalım, sık bakalım biber gazı sık bakalım, kaskını çıkar, copunu bırak, delikanlı kim bakalım" ve "hükümet istifa" sloganları atıldı.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir grup azınlığın stada gelen çeşitli siyasi görüşlerden insanlara yaptığı saygısızlık.oraya fenerbahçeyi desteklemeye gelen her siyasi düşünceden insan olabilir.onlar mecbur mu senin bağırmalarını dinlemeye.orada insanları buluşturan ortak payda fenerbahçe sevgisi ve ona göre hareket etmek lazım.insanları buluşturan ortak paydanın hükümnet karşıtlığı olduğu bir yürüyüşte atarsın sloganını.dediğim gibi oraya giden çeşitli siyasi görüşlere sahip fenerbahçe taraftarlarına yapılmış büyük saygısızlık ve spora da bu şekilde siyaset karıştırmanın anlamı yok

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• Çirkin derken? Güzel ya da çirkin olduğuna kim karar veriyor? Tribündekiler Halkın bir parçası değil mi? Siz evinizde oturup gebersinler şerefsizler ohh polis iyi yapıyor derken stadda o tezahüratı atanlar sizin haklarınızı savunuyordu. Uyumaya devam...

2|1
    0|1
    • benim hakkımı ben savunurum bire cahil.. benim adıma konusmasın onlar..

• Farkettik ülke soyulurken, yabancılara peşkeş çekilirken, teröristler meydanlarda fink atıp bunlara göz yumulurken, millet vekillerine bir gecede binlerce lira zam yapılıp askeri ücretle çalışanlar emekçilere hakkı verilmezken nasıl hakkınızı savunduğunuzu. Dediğim gibi uyumaya devam selametle ;)

• zihniyetini anlayabiliyorum :) rahatım az bucuk bilgin olsa zaten .. ...

• süper sloganmış tebrik ederim:)

0|2
    0|2
  • Bende ayrı tutulması gerek diye düşünüyorum

0|2
    0|0
  • Olmayabilirdi tabi Emre ve başka oyuncular da Rabia işareti yapmasaydı.Ama bunları zaten engeleyemezsiniz her şekilde olur o yüzden zaten bu iş yasaklar saçma

0|0
    0|0
    • rabia işaretinin neresi siyasi ? allah aşkına

• Yaşım küçük ama Allah zeka yaşının küçüklüğünden korusun kendini üstün sanıyorsun ya.

• evet fazlasıyla sanıyorum insanlık için ölen bir kızın sonrasında ortaya cıkan islam işaretini siyasi bir işalretle karıştırmak sen gibi zeka yası ve seviyesi düşük insanlara has bir durum.

• Ben bir sakınca göremedim. Tepki göstermemiz hoşuma gitti.

1|1
    0|1
  • ne demişler

0|0
    0|0

• Olmayabilirdi

0|1
    0|0
  • yasaklanmadımı slogan falan ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• B , olmayabilirdi dedim . Bana bu taksim , gezi parkı eylemleri furyası samimiyetsiz geliyor . Yani ülke o kadar sorunlar içerisinde iken sen kalkıp basit bir kaç sorunu vatan , millet , sakarya meselesi haline getirmeye çalışarak saçma sapan bir gerginlik oluşturarak insanları galeyana getirmeye çalışarak hükümete çatmaya ; karalamaya ; zarar vermeye çalışıyorsun . Bu kişiler anlamıyorlar mı acaba bir gemi battığı zaman sadece burnu değil tüm geminin battığını . Poliste bizim , askerde bizim , jandarmada bizim , hükümette bizim , muhalefet ( bu kelimeyi doğru bulmuyorum. bu kelimeye chp kendini çok kaptırıp dolu boş herşeye muhalefet ediyor . tüm T.C. vatandaşları olarak meclisten sorun çözmelerini , bu ülkeye bu ülke vatandaşlarına yeni ufuklar açmalarnı bekliyoruz ; didişmelerini değil . ) kelimesi yerine alternatif daha güzel , alternatif siyasi partilerde bizim . İstanbulda bizim Konya da Hakkari de. Bu ve benzer şekillerde çatışmaya , hakaretleşmeye hiç gerelk yok . Mesele uzlaşma kanallarını genişletip uzlaşarak, uzlaşabilerek orta yolu bulabilmeliyiz .Bu uzlaşı kanallarını , iletişim kanallarını tıkayan girişimler hükümtten de geldi bu gezi parkını arkasına alan eylemci kitleden de geldi . Diyeceğim böyle yok gezi kışlasıymış , 3-5 ağaçmış gibi basit konularla çatışmak o kadar sorun dururken hayli saçma . Yani bu birazda ekmeği yok yemeye ; paytonla gider sıçmaya gibi oluyor .

0|1
    0|0
  • güzeldi

1|0
    0|1
  • Ağızlarına sağlık en azından eline pala alıp dolaşmıyorlar tepkilerini sesleriyle veriyorlar ama bu hükümet bundan bile korkup yasaklamış güya

0|1
    0|2
  • Taraftar arasında kavgaya sebebiyet verebilir böyle şeyler.. spora siyaset karıştırılmamalı

0|2
    0|0
  • Spora siyaset karıştırmıyorlar, siyaseti spora karıştırdılar. Geçmişten beri gündemi takip edersen siyasilerin söylemlerinden bunu anlayabilirsin ... Bir zamanlar böyle şeyler fazla olmuyordu son yıllarda doruk noktasına ulaştı ama hırsızın hiç mi suçu yok ! Bende karşıyım spor siyasetten uzak tutulmalı ama bunun tek sorumlusu taraftarlar değil ..

0|1
    0|1
  • ne dediler ?

0|2
    1|1
    • "Her yer Taksim, her yer direniş", "Sık bakalım, sık bakalım biber gazı sık bakalım, kaskını çıkar, copunu bırak, delikanlı kim bakalım" ve "hükümet istifa" sloganları atıldı.

• gereksiz herifler işte

• katılıyorum :)

• E secenegi olması gerekirdi.

Şıkkın adıda : Gerekliydi.

o neden yok !

arkadasım hükümet yanlısı olabilirsin

ama kusura bakma ankete bu secenekleri koyacaksan diğerinide koyacaksın!

vatandas bu yuzden sıkıntı yasıyor.herseyi kendine göre yapamazsın ! er ya da gec misliyle ödersin.

Slogan gayet yerinde.Ağızlarına sağlık hepsinin.

0|1
    0|2
    • begenmiyorsan cek git seni zorla ankete sokmuyoruz orada sorun yok secenegi acıkca bu slogan için gerekliydi seçenegini destekliyor..

• atanlar oldu tabiki ama küçük bir gruptu zaten zor anlaşılıyo

0|0
    0|0
    • fazla takmamak gerekiyor evet :) zaten geniş bir yankı bulmadı

• Olmuş birkez

0|1
    0|0
  • bencede gereksizdi

0|1
    0|0
  • gereksiz buluyorum

0|1
    0|0
  • Her yer Taksim her yer direniş! Mesele sadece gezi parkı değil hala anlayamadınız mı yahu! Meselemiz hırsızlarla, hainlerle, katillerle, din tüccarlarıyla. zira say say bitmez her numara var bunlarda!

1|1
    0|2
  • fener ve beşiktaş taraftarı chp gençlik kolları gibi hareket etmeye başladı.spor siyasetten uzak olmalı.bu konuda galatasaray taraftarlarını destekliyorum.sporu siyasete alet etmiyorlar.

0|2
    0|2
Yükleniyor...