Sorum daha cok erkeklereee

erkekler bır kız size hoslandıgını belli etti diyelim ama açık açık bir şey söylemeden. ama siz kıza her gördüğünüzde bakıp bakıp ,onunda sizden hoslandıgını bılmenıze ragmen kıza gitmediniz. ve baskasıyla cıktınız.

bu kız sizin yakın arkadasınızla mı cıksa daha cok kapak olursunuz,baskasıyla cıksa mı?

lütfen saçma sapan yorum yapacak olanlar yapmasın cok rıca edıyorum.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• anlasılan adam seni sallamamıs sana kapak atmıs ki derinden senden sinirinden kudurmusun intikam almak için buraya öneri almısın öncelikle bak karakterler farklıdır kimisi vardır ki ne yaparsan yap umrunda olmazsın hiç oralı bile olmaz güler geçer kimisi de vardır ki hic bsy yapmana gerek yok dokunsan aglıcak gibidir simdi eger birisiyle cıkacaksan yakın arkadaşını alet etme olayın içine adamın sevdiğin yok bsyin yok sırf intikam için oyuncak etme en iyisi bak nasıl kapak olur biliyon mu? en güzeli su git tebrik et :) harbi diyorum bak bildiğn git tebrik et gülümse sevindiğini göster hatta hiç umrunda degil aksine mutlu olmussun gibi hayatına devam ettiğini göster o zaman der ki adam hiiiç umrunda bile degil suna bak der ve ister istemez zaten ona kapak olur diğer türlü yaparsan kıskancından yüz bulamadı gitti baskasıyla oluyor diye düsünebilir ve seni kas yapayım derken gözden olmaya iter anladın? yani karar senin ben olsam öyle yapmayı tercih ederdim cünkü en iyi umrumda olmadıgını gösterme sekli. Baskasının hayatını da yakmazsın cünkü yakarsan bu sefer o adam basına bela olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hoşlanıyor olsam zaten onunla beraber olurdum , gidip başkasıyla beraber olmazdım.

İsterse erkek kardeşimle çıksın , zerre sallamam :)

0|1
    0|0
  • eğer o kişiyi kıskandırmak için bir başkasını kullancaksan çıkma çünkü eğer öyle birşey yapacaksan kullandığın kişiyi çok kötü etkilersin. senin için hiç iyi sonuçlanmaz.

0|0
    0|0
  • Size en net şunu söyleyebilirim.. Biz odunlar pardon erkekler kadın sezgilerini çözmekte pek usta değiliz..

Siz belli ettiğinizi söylüyorsunuz ama ben şahit olmasam da bu zat-ı muhteremin bunu anladığını pek sanmıyorum..

Siz eğer kazanmak istiyorsanız bunun kesin yolu iletişime geçmeniz..Belli etmeniz değil "konuşmanız" anlatmanız..

Eğer bir de birileri ile çıkayım kıskandırayım diye düşünüyorsanız..Onu tamamen kaybedersiniz..Yanlış bir adım olur bu..

0|0
    0|0
    • onu zaten kaybettim. benım derdım baska. benı ezık yerıne koydugunu dusunuyorum,hazmedemıyorum. bıseyler yapmam lazım. ezık olmadıgımı anlamalı

• sevmediğin bir insanla çıkıcaksın karşı taraf bunu anlıcak ondan cıksanda cıkmasanda karsı tarafa kapak fılan olmıcak ...

0|0
    0|0
  • samimi olmamı ister misin. yakın arkadaşımla çıkarsa ikisi de gözümde biter. birine yavşak diğerine kaşar derim. ve zoruma çok gider. ama gözümde biterler. hele en yakın arkadaşımı kesin döverim. başkasıyla çıkarsa delikanlı kızmış derim kıskanırım. ve saygı duyarım mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0
    • acaba o kadar sallıyo mu benı? yanı ne bıleyım bu kadar kızacak,köpürecek kadar önemsiyomu? belkıde umrunda bıle olmaz.

• sallamasa bile başkasıyla çıktığında biraz kıskanır.

• farketmez eger oda senden hoslndıysa kımle cıkarsan cık kapak olur mesela samas dolas yanından gec cok samımı ol gul eglen yanı ona sunu hıssettır ıyıkı sen degılde bununla cıkıyorum cok mutluyum o bunu hısstsın en ıyı kapak bu olur

0|0
    0|0
  • Bana takıldıktan sonra kimle çıkarsa çıksın koyar ama yakınımdaki biriyse uçarım iyice :((

0|0
    0|0
  • senle çıkmadıysa senden hiç hoşlanmamış demektir bence ne yaparsan yap takmaz sana ilgisi yoksa

0|0
    0|0
  • valla sen kendini üzersin çocuk mutlu olur hep

0|0
    0|0
  • Demek ki umrunda değilsin. Yani kiminle çıkarsan çık siklemez.

Bu arada yaş 13 galiba. Kapak olmak felan.

0|0
    0|1
  • Yakın arkadaş açık ara...

0|0
    0|0
  • Yakn arkadaşımla ckma gibi bir şansı olamz cünkü sert erkeğm birz ikiisnide mezara sokarım.

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşıyla tabi. İçine Fil oturur fil.

0|0
    0|0
  • e çocuk malmış kız sevmediği biriyle olmasın kendine yazık! çocuk kapağını zaten bulur illaki peh...

0|0
    0|0
  • Başkasıyla çıkarsa.Çünkü yakın arkadaşımla çıkarsa beni elde edemedi yakınımla cıkıyo diye düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...