Bu gün site çok mu durgun bana mı öyle geliyor?

Susayım susayım diyorum ama yok dayanamayacağım off bu gün burası çok sıkıcı değil mi? Sabahtan beri sitenin hiç tadı yok patlamak üzereyim. Sorulara bile bir iki cevap ancak veriliyor. Dikkat ettim de kızlar erkeklere,erkekler de kızlara hiç bulaşmamış,hiç kimse sevgilisinden eşinden bahsetmemiş falan. Acaba bu iki cinsiyet birbirine laf sokup durunca daha mı eğlenceli oluyor bu site? Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum? Bu gün hiçbir hareket yok çok monoton. Sizler ne yapıyorsunuz,ne düşünüyorsunuz şu an? Hadi biraz bir şeyler anlatın da canlansın buralar.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bayram temizliği var ya, ondan. Bayanlar temizlikti tatlıydı derken yorluyorlar. Erkekler desen alışverişti, iş güçtü derken onlar da yoruluyor. Anca bir iki saat takılabiliyor millet. Bayramda yoğunlaşır belki tutişko. :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• aynen yaa ben de bu şekilde düşünüyorum çok sıkıcı bu gün 1 saattir sitedeyim 2 soruya anca cevap verdim bu gün özel bişi mi var da bizim mi haberimiz yok? birazdaha böle giderse dizi izlicem arkadaş.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım televizyonda da bir şey yok ki. Gerçekten bu gün çok durgun her yer.

• televisyona en son kaç senesinde başvurdum hatırlamıyorum :D netten izliyorum diziyi :D

• O zaman, hadi biraz gülelim...

Bence komik...

link :D

0|0
    0|0
  • sen bide yarın ve bayramda gör burayı in cin top oynuycak

0|0
    0|0
  • Üye ve soru soran çok. Ve üyelerin sitede olup olmadığı görünmüyor.Belki o yüzdendir.Ben buraya ilk üye olduğum dönemde 100den fazla cevap aldığımı bilirim. Şimdi 30-40 Cevap bile alamıyorum.Haline şükretmelisin.

0|0
    0|0
  • Ozaman ilk atışmayı ben sağlıym. V :)

uff snne be slq. s. s.

0|0
    0|0
  • Heyecan katabiliriz iste yeterki :D

0|0
    0|0
  • Reyting icin kavga sartsa eğer. Senin sacini basini yolarim pacozz :D

0|0
    0|0
  • Tatil moduna girildi :)

1|0
    0|0
  • Bana ekmek cıkmıyor diyorsun yani (:

0|0
    0|0
  • Sıkıldık dertlerden =)

0|0
    0|0
  • Bu saatlerde durgunluk var. Halbuki en hareketli saatler olması lazım.

0|0
    0|0
  • yetişemiyorum bile :)

0|0
    0|0
  • cansız ama soru bakımından. Dediğin soruların bugün sorulma oranıda düşük :)

0|0
    0|0
  • bugün işler kesat evet

0|0
    0|0
  • bayram geldi sayılır malum, insanlar tatile çıkıyolardır ne bilim :DD

0|0
    0|0
  • Abim bayramdandır..biz varız yeter ))

0|0
    0|0
  • Pek giremedim siteye ama durgunluk var...

0|0
    0|0
  • tam olarak istediğin ne pampa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...