Ne tür insanlara yaklaşmazsınız ya da ne tür insanlarla konuşmaktan kaçınırsınız?

ne tür insanlara yaklaşmazsınız ya da ne tür insanlarla konuşmaktan kaçınırsınız?

0|0
33|21

En İyi Kız Görüşü

• Aşırı kibar olanlarla ve sürekli kendinden bahsedenlerle anlaşamam.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 32

• Saygisiz,önyargili,had bilmez ve de Allah korkusu tasimayan insanlardan genelde uzak dururum.

Saglam karakterli olmali insan.

0|1
    0|1
  • bazen on yargilardan kurtulmak lazim, ilk bakista hareket ve tavirlarin begenmediklerimle konusmam ama sonrada oyle boyle arkadas olunca insanlarin ic yuzu daha iyi anlasilir, onemli olanda budur bence.. ah bir on yargilar olmasa.. :)

0|0
    1|0
  • Kaba,saygısız,ukala.

0|0
    1|0
  • cahil sabit görüşlülerden uzak dururum benim biri arkadaşım olacaksa bana bir şey katacak bana bir şey katmayan insanla hiç işim olmaz meraba meraba yani

0|0
    0|0
  • herşeyi bildiğini sanan her ortamda bole fikirlerini ezbere fikirlerle söyleyen araaştırmayan sorgulamayan, sınırlendıgınde kişiiliği değişen ve iftira atan, başkasının sırrını gelip bana sçleyen, ay su soleymiş falan dıye dedıkodu yapan,

0|0
    1|0
  • Aslında hiçbirşey bilmez ama çok bilmiş insanlar vardır bide kocakarı gibi laf yapar ağızları bunlardan nefret ederim. Sonra küfür eden kaba insanları sevmiyorum. He bir de böyle erkek gibi kızlar var agzı bozuk hareketleri bir değişik bunlarda çok rahatsız edici :/

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş, bencil ,

0|0
    0|0
  • Erdoğan gibi kişiliği ve karakteri olmayan insanlarla muhattabım olmaz.

1|0
    2|0
  • davranışlarına ve konuşmalarına dikkat etmeyen kişiliğinin oturmadığına inandığım kişilerle konuşmak kaçınırım.Bir de lafı ağzından cımbızla alınanlar varya onlar da fena:D

0|0
    0|0
  • müslümanlar.

0|1
    2|0
  • fazla cıvık laubali kişilerle konuşmaktan hiç hoşlanmam..

0|0
    0|0
  • kendini begenmis insanlarla.. cok bilmislerle.. hep ben hep ben diyenlerle. insanin ne oldugu yuzunden belli olur zaten

0|0
    1|0
  • sinirli ve ters görünmlü insanlara yaklaşmam

0|0
    0|0
  • çok konuşan boş konuşan insanları sevmem. bir de bilmeden konuşanları. bir de bilmeden konuşup dediği en doğrusuymuş gibi yapıp ısrar edenleri bir de o kadar konuşup kendi kimseyi dinlemeyenleri. sevmem.

0|0
    0|0
  • bencil insanlardan, yalakalıktan dilinin rengi değişmiş insanlardan, ego ile özgüveni karıştıran ukalalığa bağlayan insanlardan uzak durmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • ıtıcı ozellıgı olan herkes

0|0
    0|0
  • Takıntılı insandan uzak durucaksın arkadaş bunu bilir bunu söylerim :D

1|0
    1|1
  • sucunu bastirmak icin sesini yukselten ve kufur eden insanlardan..

0|0
    0|0
  • Kaba küfür eden patavatsız,görgüsüz kibirli insan sevmem

0|0
    0|0
  • Sinirli insanlardan nefret ediyorum .s

0|0
    0|0
  • kendini bir halt zanneden insanlarla

0|0
    0|0
  • sonradan görmelere yaklaşmam mesela :D

0|0
    0|0
  • Bencil insanlardan uzak durmaya çalışırım.

0|1
    1|0
  • saygısız çok bilmiş gibi davranan baskalarını küçümseyen kendini beğenmiş insanlardan..

0|0
    1|0
  • Yalancılara.. İki yüzlülere..

0|0
    0|0
  • kendinibegenmis zubbelere yaklasmam mesela

0|0
    0|0
  • yanar döner,tutarsız,her ortama ayak uydurmak isteyen...şeklinde devam edebilir.

0|0
    0|0
  • kendini bişey sanan ukala tiplerrrrrr ıyyk dalasım geliyo

0|0
    0|0
  • iki yüzlü insanlarla arkadaş olmam

0|0
    0|0
  • ego tavan yapmış olanlarla

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 21

• Yavşak ve içten pazarlıklı olan art niyetini sezdiğim samimi bulmadığım insanlar aşırı itici gelir. Bir taraftan milletle yapmacık şekilde samimi olmaya çalışırken bir taraftan "aha tongaya getirdim" diyenlerden. Hele bir de abazan olup uçkur için sülalesini satıp kanka ayağına milletin karısına kızına yatanlar olur ya.

Her insanın kötü davranış ve özellikleri hataları olabilir. Yeter ki hepten inkar edip rol yapmasın ,yeter ki bariz olduğu halde inkar etmeye kıçı başı ayrı oynamasın, yeter ki bir duruşu olsun: Çapkınsa çapkın, haysiyetsizse haysiyetsiz, aksiyse aksi, bencilse bencil, meşrepse meşrep, cahilse cahil olsun. Ama bu denli kıçı başı ayrı oynamasın. Hiç yoktan bir duruşu olsun.

Benim tav olduğum nokta bu tür insanların "o taraklarda hiç bezim yok" havalarında olmaları. Bu onları itici olmaktan öte katledesim geliyor böylesi yavşakları.

Uç bir örnek: İçerde gizli saklı subyancılık yapıp dışarda ahlak abidesi geçinmesi geçinmel için kendini kasması.

Malesef bu tür insanlar her yerde.

İkinci olarak itici gelenlerse böyle yavşaklara ve yavşaklıklarına gerek ahmaklıktan gerek işine geldiği için ahmak ayağına yatarak prim veren insanlar.

özet: Şafak S.. gibi kolpa insanlardan ve kolpalıklarına prim verenlerden.

0|0
    0|0
  • Kimseye önyargili olmadan yaklasmaya calisirim. Sadece bazi kisiler varki yuzune baktimmi donup kaliyorum :S Öyle kisilere yaklasmak icin elimden geleni yapiyorum ama sonuc cok fazla degismiyor...Neden böyle hissediyorum acaba...Ama kimse gözumde kotu degildir cunku birine kötu demek en basta beni kötu yapar ;)

0|0
    0|0
  • işyerimde bir tane var.

yalaka bu karaktersizliktir

sürekli el teması ile diyalog kuruyor bu samimiyetsizlik göstergesidir ve zayıf karakterli insanlar bunu yapar

çok fazla konuşup herşeyi eleştiren insanlar sadece tek doğruya inanır birisi yürüsün ben onun gölgesinde güneşten korunayım yani hani derler ya "dötümü birine dayayım"

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş kişileri hiç sevmem.PArasıyla adam olanları sevmem.Sırf kızlar için başkalarını küçük düşürenleri sevmem.,İşine gelince adam olan işine gelmeyince hayvan olanları sevmem.Kız için adam satanları sevmem..Konuşmaması yerde konuşup saçmalayanları ve atarlı konuşup sağ sola laf atanları sevmem.

0|0
    0|0
  • içten pazarlıklı, iki yüzlü, yalancı, herkesle iyi geçinen insanlardan nefret ederim ve görür görmez tanırım bu tipleri.

0|1
    0|0
  • bencil, ve saygısıza tahammülüm yok.

0|0
    0|0
  • Kendiyle övünen, kibirli, sinirli, hoşgörüsüz, tahammülsüz insandan uzak dururum.

0|0
    0|0
  • İkiyüzlü ..

0|0
    0|0
  • Çocuk gibi davrananalrdan.. ee boşuna dememişler, çıkma çocul çocuk ile yola, nerde ne zman işeyeceği belli olmaz...

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olmayan kızlara yaklaşmam. Söz konusu gerçekler olduğunda kaçacak delik arayanlarla konuşmaktan kaçınırım

0|0
    0|1
  • kendini beğenmiş-kibirli-asık suratlı insanlardan her zaman tiksinmişimdir..3 günlük dünyada neyin havasındalarsa anlamak mümkün değil..insan gibi insan olmak önemli...

0|0
    0|0
  • Her cümlesinde küfür eden insanlar çok itici geliyor bana. Okulun en çok sevilen çocuğunun en yakın arkadaşıydım sırf küfürlü konustugu için rest çektim artık muhattap olmuyorum. Neden böyle insanları seviyolar onuda anlamıyorum açıkcası.

0|0
    0|1
  • Konusmasını Bilmeyen.Fodulluk,ŞarLatanlık Yapan insanlarla konusmaktan kaçarım her zaman.ve daha birck örnek verebilirim

0|0
    0|0
  • yüzünde sertlik , saygısız , kaba insanlardan uzak duracaksın

0|0
    0|0
  • Mutsuz, sinirli, ikiyüzlü, yalancı, şebek, ukala, paragöz ve çok bilmiş insanlara yaklaşmam

0|0
    0|0
  • İki yüzlü ve yalancıları sevmem

0|0
    0|0
  • Egosu yüksek olan insanlar

0|0
    0|0
  • İkiyüzlülerle ve yalancılarla

0|0
    0|0
  • ucuz parfüm kullananlar tabiki