Herkese +1 şimdiden teşekkürler :)

Yabancı dizi arıyorum, şu diziyi izlemediysen hemen başlaman lazım veya bu dizi çok sürükleyici hemen izlemeye başlamalısın dediğiniz dizi önerilerinizi bekliyorum, dizi hakkında biraz bilgi verirseniz de sevinirim daha çok gençlik dizilerini seviyorum bu arada herkese +1 şimdiden teşekkürler :)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Game of Throne1 günde bitirirsin

Spartacukan vahşet seviyosan eğer

Walking Dead: aynı şekilde

Hell on Wheel vahşi batı seversen eğer

Orphan Black: 20 den fazla dizi izledim ilk 3 de

Prison Break: izlemediysen git as kendini

Hemlock Grove: farklı bir şey arıyorum dersen

Shemeles cinsellikten hoşlanıyosan

Viking Kan vahşet yine

bunun dışında arrow lost revolation hiç başlama derim saçmalıktan ibaretler anime seversen Sword art online izle nefret ederdim 18 yaşında herifim çizgi film mi izliycem derdim bir arkadaş ısrar etti 1 günde bitirdim

1|0
    0|0
    • Sanırım daha izlemem gereken çok dizi var yaşasın , bu arada teşekkür ederim :)

• game of thronesle başla 4. sezon çıkmadan ilk 3 ü tekrar izlemeyi düşünüyorum :D

• teşekkür ederimmm :))

Erkekler Ne Diyor 11

• Game of thrones diye emde herkes soylemis zaten :-) sunlara bir goz atabilirsin : how i met your mother , two and a half man , bing bang theory , fringe , supernaturel , merlin ... vs vs diye gider :-) ilk ucu komedi dort bilimkurgu bes macera diyebiliriz altiyi biliyorsundur zaten :-)

1|0
    0|0
  • game of thorenes i çoğu kişi önerir. ama anlamak için 1. sezondan başlamanız gerekir. e2 deki diziler genel itibariyle güzeldir. ama gençlik türündeki kaliteli film sayısı biraz az :)

1|0
    1|0
    • aklımda :)

• elbette ki seviyorum :)

• benim önereceklerim bunlar . seçim sizin kolay gelsin :)

• Bir gecede 5 bölüm izlediğimi hatırlıyorum sabaha kadar izlerdim geçen yaz. +1'de falan gözüm yok ama herkese tavsiye ederim kesinlikle izlemelisin. Anlatırsam hiç bir anlamı kalmaz 3. sezonu bitti 4. sezonu Aralıkta başlayacak sabırsızlıkla bekliyorum. İzle bana ulaş kafana takılan yerleri sorarsan aydınlatabilirim.

The Walking Dead

1|0
    0|0
  • yeni dizi ariyorsan

Under the dome

eskilerden

Supernatural

Walking Death

Dexter

Game of Thrones

1|0
    0|0
  • game of thrones...

1|1
    1|0
  • Dead walking

1|1
    0|0
  • Lostu izle sonra bana anlat ..

1|0
    0|0
  • eğer lostu izlemediysen kesin izle. ben daha yeni bitirdim ve bittiği için çok üzülüyorum

1|0
    0|0
    • Herkes izlememi öneriyor deneyebiliriim :)

• vampires daires izle pişman olmzsın içinde dövüş savaş aşk tutku herşey var

1|0
    0|0
  • revolution izledin mi ? ben izliyodum severek sırf tracy için ama yani.

1|0
    0|0
  • cennet mahallesi

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• revolution- aksiyon, macera gibi bir şey ama senaristin hatrına izlenmesi gereken bir dizi

glee- müzikaldir. ben izlemedim fazla arkadaşlar bayılır

the walking dead- zombili seversen bu var.

lost- eğer izlemediysen şiddetle tavsiye ediyorum insanlar çok saçma bulmuştu onlar diziyi anlamayanlar :D (revolution'un senaristi)

eğer +18 izliyosan skins, blue mauntain state ve shameless'ı şiddetle öneririm.

1|0
    0|0
  • Game of thrones (ilk 3bölüme kadar sıkılma)

Da vinci demos (ilk bölümden itibaren sürükleyici)

1|0
    1|0
  • death note :D

2|0
    0|0
  • game of thrones tabikii ..

1|0
    1|0
  • game of thrones

0|0
    0|0
Yükleniyor...