Bayan boksör ? icin dusunceleriniz

Arkadaslar ben boksla ugrasiyorum gayet iyiyim. Ocakta turkiye sampiyonam var. Ve cok sık antreman yapiyorum. Bu sebepten dolayi kas yaptim ucgen vucut olmaya basladim. Sizce disardan nasil gorunur.?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• seni aldatıcak sevgilinin vay haline diyorum :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Pek çekici değil ama ideal edinmişsen spor candır seni beğenenlerde sizin kafileden olur, odur yani başka sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Sen alınma illaki seni o şekilde dahi kabul edecek bir çok insan bulabilirsin fakat şahsi düşüncem ben yok abi sevmiyorum kadında zerafeti o inceliği arıyorum üçgen vücut ve kas dedin mi hepsi kayboluyor çok kaba bir görüntü oluşuyor ben sevmiyorum. Ama sen sporuna devam et bırakma başarılar diliyorum.

1|0
    0|0
    • O kadar da ucgen degilim ama ileriyi dusunerek sordum ben bu soruyu. Ayrica bazi arkadaslar yuzumle ilgili konusmuslar cok sukur hala cok guzel bir yuzum var. Sevmeyen sevmez tabi. Benim amacm gelecegimi garantiye alip birakmK. Beden egtimi garanti oluyo bikac madalyada.

• Burnun patates gibi olacak, bazı şeyleri göze almışsındır herhalde..bir tanıdığım vardı ve erkek suratı gibiydi yüzü.. :S

1|0
    0|0
    • *

* O kadar da ucgen degilim ama ileriyi dusunerek sordum ben bu soruyu. Ayri yuzumle ilgili cok sukur hala cok guzel bir yuzum var. Sevmeyen sevmez tabi. Benim amacm gelecegimi garantiye alip birakmK. Beden egtimi garanti oluyo bikac madalyada.

• hahahah.. senden korkulur.. seni aldatacak adam da olmaz he.. :D

• bulursun kendine sporcu ve bu mesleği yapan bir insan olur biter arkadaş:) sporun içinde olmayan bir insan için itici gelebilir ama tutkunu gerçekleştiriyosan bu sporla ve başarılıysan kendine meslek secmişsen eşinide buna saygı duyup seni öyle kabul eden bir adam olarak secersin olur biter..okulda bir çok arkadasım var boksör ve emin ol senin gibi fit kalıplı kızlardan hoşlanıyorlar:) kafes dövüşçüsü bulursan bide tadınızdan yenmezsiniz çift olarak :D

1|0
    0|0
  • bana vurmada saygımız sonsuz :)

1|0
    0|0
  • şimdi adriana lima bile boksör.. ama üçgen vücutlu değil. sevgilimin üçgen vücudu olsa kendimi homo gibi hissedersim... milli takıma giricek misin?

1|0
    0|0
  • boksör sevgilim olmasını istemem döver beni falan :D asfdcfd

1|0
    0|0
  • Nedense bana çekici geldi

1|0
    0|0
  • Öyle bir sevgilim olsun isterdik ben ona o bana yumruk atışırdık

1|0
    0|0
  • Hoş değil :)

0|0
    0|0
  • çok kötü.kız dediğin hafif etli olcak şöyle.tenine dokundun mu hafifçe onun içi ürpericek seninkisi ürpericek.nazik olacak kız dediğin.seviceksin tatlı tatlı.yanağına dokunduğun zaman ve gözlerinin içine baktığın zaman orada sevildiğini göreceksin.sevildiğini gördükçe daha çok seveceksin.eğer bunları verebiliyorsan hiçbir sorun yok.unutma gözler yalan söylemez...

0|0
    0|0
  • iyi

0|0
    0|0
  • iğrenç .senin gibi arkadaşım olsa kavgaya götürmeye çalışırım yatağa değil.

0|0
    1|0
  • cani gönülden destekliyorum

0|0
    0|0
  • ben alırım seni korkma bende boksörüm :D

0|0
    0|0
  • kaslı kızlar itici olur bence ya.

0|0
    0|0
  • basarılar dilerim

0|0
    0|0
  • çok kaslı olma itici olursun

0|0
    0|0
  • beni dövemezsin o yüzden fıs diyorum :D

0|0
    0|0
  • Gereksiz bence.. Aikido falan ögrensin çok istiyosa daha iyi..

0|0
    0|0
  • itici olur

0|0
    0|0
  • hiç sevemedim şu spru

0|0
    0|0
  • boksörlerin hepsi igrenç

0|0
    0|0
  • bana yımrıh atarmısın aney

0|0
    0|0
  • Otursanda çocuk baksan :D

1|0
    0|0
  • ne olur lan en fazla dayak yerim öldürecek değil ya derim kendi kendimi motive ederim teklif etmeden önce

1|0
    0|0
  • Bana görünmede kime görünürsen görün

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...