Korkularınız hayatınızda neleri değiştiriyor?

korkularınız hayatınızda neleri değiştiriyor?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• hç bseyi degstrmyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• korkular asla bısey degıstırmez her zaman bısey kaybettırır oysakı korkunu yensen bı sey kaybetmıs olsan bıle en azından korkunu yenmıs olacaksın ve cesaretın bı nebze degıl baya bı artacak korku bı tek Allah a karsı olmalı..

1|0
    0|0
  • ölümden korkmayı bıraktığım günden beri pek korkmuyorum... aslında kaybedecek şeyi olmayanlar niye korksun ki... eskiden ayağımı bağlardı korkularım ama artık özgürüm.

0|0
    0|0
  • bazen yolumuzu degistiriyor kestirme varken uzaktan dolaniyoruz. bunu hem kelime anlami ile hemde mecaz olarak alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Korkularım ilişkim olduğu zaman onu, uykumu derslerimi çoğu şeyi etkileyebilir ama geçerli bir sebep varsa..

0|0
    0|0
  • Hayatımı komple... :)

0|0
    0|0
  • mesela ne anlamda diyelim? zaman geçtikçe korkularını yendiği için insan pek bir değiştirme gereği duymuyor kanımca...

0|0
    0|0
  • korkmam kiii :D korkularımın üstüne giderim kiii ben her manyaklığı yapmış biriyim :D

0|0
    0|0
  • Aynı yanlışları bir daha yapmayı

0|0
    0|0
  • öyle korkuyorum ki hayatımı yaşayamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bazen çok şey, bazen hiçbirşey

1|0
    0|0
  • Ben karanlıktan korkuyorum hemde çok yani aşırı korkularım var hayaletler öcüler 3 harfliler felan çok korkuyorum ben bunlardan :/ bilmiyorum bazen en ufak seste sıçradığımı çığlık attığımı biliyorum. Dalga geçmeyin benle lütfen :/

0|0
    0|0
  • kayb etme korkumdan cok yalan soylerim :(

0|0
    0|0
  • neyi degiştirmiyoki.. korktugun sey basına geliyo zaten hep

0|0
    0|0
  • Bu korkular yüzünden kendimi kisitliyorum :)

0|0
    0|0
  • hiç bişeyi

0|0
    0|0
  • korkum yokta birisi için seviniyorum lakin etme bulma dunyası :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...