Küçüklüğünüze dair hatırladığınız ilk şey nedir?

Arkadaşlar bende artık sizler gibi normal sorular sormaya karar verdim.. Düşündüğünüzde şöyle bir baya derinlere indiğinizde küçüklüğünüze dair hatrladığınız ilk şey nedir ?

0|0
5452

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

Kızlar Ne Diyor 54

• Meraklı oluşum.

"Baba bu ne demek?" "Teyze bu hayvanlar neden böyle yapıyor?" "Anne bu yemeğin adı ne içinde ne var?"

Babam ansiklopediye bak derdi hep,teyzem ne sorsam uzun uzun anlatır örnek verirdi,annem bak kendin bul derdi.

Hep delicesine meraklıydım,her şeyi öğrenmek zorundaydım sanki.Bir tavşanım vardı kukla oyuncak elimi geçirip onunla oynardım öğrendiklerimi onda da anlatırdım.Her gün salçalı ekmek yer,her akşam süt içmeden yatmazdım.

1|0
    0|0
    • her ebeveynin klasik cevabı ''bak kendin bul '' cevabı :D Ama hayatın en güzel anlamları o dönemde saklı tekrar istesende öyle günler gelmyo.. Güzel bir çocuklukmuş :)

• Bebek arabamı annemin kırmızı rujuyla boyadıktan sonra duvarları da aynı şekilde kendimce şekiller çizerek boyamam olmuştur.

1|0
    0|0
  • mustafa sandal sarkısı calardı onun arabasııı vaar güzellmi güzeeel.. bende lüle lüle saclarımla masaya cıkıp totoyu sallarmışım :D videolarım var :D:D ilerde kocam falan seyrederse boşanma sebebi adam bir spastikle evlenmişim diye kor kapıya beni :D:D

1|1
    0|0
  • annemle markete gitmistik kkuzenimde bizimleydi kocaman kocaman erikler vardi cok canimiz cekti bir tane agzimiza atmistik ordan cikica caldim duygusu girdi sanki ve birdaha hic birsey calmiyacagim demistim kendi kendime :)şu angülüyorum tabi ama güzel ders olmus yinede :)

1|0
    0|0
  • anaokulundayken yağmur suyu dolu çamurlu havuza arkadaşımın beni arkamdan itmesi baştan aşağı sırılsıklam olmuştum.

1|0
    0|0
  • cok güzel soru sormussun ya hosuma gitti anneme sordum erkek arkadasima cok güzel konu oldu :) soruna 5 yildiz

1|0
    0|0
    • saolasn dostum :D Onlarn cevaplar nedr?

• anneminki tuhafti bisiklet hayal ediyormus ve cowboy gibi tabancaya skip heryere bisiklet sürmek istemis hep onu hayal edermis aklina böyle geldi :)) erkek arkadasimda kardesinin kafasina kumanda düsümüs cok aglamis :)) korkmus galiba unutamamis

• :D Baya enteresan

• leğende beni banyo yaptırıyolardı :) sıcak suyu dökerken ben elimi uzatmıştım elim çok yanmıştı :)

1|1
    0|0
  • Benden uzun bir kuklam vardı.

Dedemin bakkalından şeker yürütürdüm,sokakta ki cocuklara dağıtırdım.

Ve tabii ki Tarkan :D

1|0
    0|0
  • Yaş 3-4. Teyzemlerin bahçesinde sallanıyorum. En korktuğum hayvan Kargaydı :D Sallanırken geldi birden bahçeye bana baktı. Korkudan ölcek gibiydim kocaman hayvan tabi bir yere de kaçamadım. Bunu hiç unutmuyorum, orda öyle bakıp beklemek yerine uçmayı deneyebilirdi ama yapmadı. Sonra ağlamaya başladım falan kuzenim gördü kargayı kaçırttı. Gözümde kahraman gibi göründü ya :P

1|0
    0|0
  • Çok çok küçükken 1987'de yağan karı hatırlarım bir de ameliyat/hastane anılarım var...

1|1
    0|0
  • nedense renkli renkli lambada şortlar aklıma geldi :D

1|0
    0|0
  • mutluluğum

1|0
    0|0
  • En derinlere indiğimde hatırladığım anı

Evin kapısı açılır ve babam elinde bana üç tekerlekli küçük bir motor almıştır. Ve ben o anı unutamam. Zaten en eski onu hatırlıyorum :D

1|0
    0|0
  • babam parka götürmüştü 4 yaşında filandım.düşmüştüm dizime 5 dikiş kafama 3 dikiş annem bir daha beni babamla biyere gönder memişti

1|0
    0|0
  • abimin burnuna attıgım tekme.(abim uzanıyordu o şekilde yani yoksa imkansız uçar tekme falan atmam lazım :D )

ilk hatırladıgım bu :D

1|0
    0|0
  • İlk aklima gelen deli horozu delirtip kacmamiz ama en sona ben kalirdim :)

Agaca cikamamam cikincada agacta kalmam :)

1|0
    0|0
  • Mutlulugunu sat bana çocuk, ne kadar $eker istersen veririm..) Hatirliyorum baya birseyler , Ilk'ler unutulmaz.

1|0
    0|0
  • öğrendiğim küfürleri sayıyordum :D :D yaş 3-4

1|0
    0|0
  • çok çok küçükken annemle oturup barbunya ayıkladığımız..

1|0
    0|0
  • Çocukluğumun geçtiği ev, evin salonu...

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    34
Yükleniyor...