Sevgilinizle ayrıldığınızda gerçekten bittiğini nerden anlarsınız?

evet gençler soru başlıkta sevgilinizle ayrıldığınızda gerçekten bittiğini nerden anlarsınız?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Kafanda soru işaretleri kaldığı srece bitmezz...mesela benim sevgilim bir zaman beni terk etti ama ne için ne oldu anlamadan sonraaa köprecik gibi döndüüü ..Amaaaaa süründürdüm sonraaa 3 yıl oldu şimdik de eveleneceğizzzzzzzzzzzzzzzzz...Laflara çok takılma tatlım sen sözler yenilir

0|0
    0|0
    • çok iyi morel verdin benim hala umudum var er ya da geç mesaj atıcakmış gibi

• Yazımda çince gibi olmuş ne yazdığım belli değil ama mesaj alınmış.Bekleme hayatını yaşa umursamıyoruş gibi yap değil ama öyle yap bilinçaltına yerlşemesin..Yoksa kafanı yerr ..Asla mesaj atmaaa çünkü sen atarsan asala dönmez.Bunlar egolarından tatlım.Üzme lacağı varsa oluyor inan ..Kendini sakın üzme ,gizllicin için lütfen :D

• öyle tabii dün gece mesaj attım biraz konuştuk bidaha rahatsız etme dedi ama kırgın kim olsa aynı şeyi yapardı yane

Erkekler Ne Diyor 14

• sogukluktan anlarsın. hava eksi 278 derecedir.

0|0
    1|0
  • O öyle bir andır ki , ses tonu,bakışları ve mesafe koymasından anlarsın

1|0
    0|0
  • Karşı taraf umrumda olmaz , facebook twitter gibi yerlerden silip engellerim .

Tel numarasınıda engellerim .

Gerisi ona kalmış beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • 1 hafta boyunca dırenırım hiç umursamıyorsa benim içn btmştr zorla kımseyle beraber olamam. zor la olan aldatır

1|0
    0|0
  • Sanırım yeni birisini sevebilecek ayara geldiğimde...yada sevdiğimde.

1|0
    0|0
  • sabah uyandıgımda telefonumda gunaydın mesajı olmadıgını gordugum zaman.

1|0
    0|0
  • Eğer onu aramıyorsam içim istemiyorsa, yaptıklarını umursamıyorsam bitmiştir.

1|0
    0|0
  • bir daha arayıp sormuyorum aradığı zamanda cevap vermiyorum bitmiş oluyor

1|0
    0|0
  • yüzünü görmek istemiyorsam sesini duymak istemiyorsam içimde bir hasret bulunmuyorsa ayrılık vaktinin geldiğini gösterir...

0|0
    1|0
    • hıım onun gerçekten bitirdiğini nerden anlarım peki?

• ilgisiz tavırlar ve hareketler bunun en büyük göstergesi bakışlar tabi eskisi gibi gözlerinin içine bakıp uzaklara dalıp gitmiyorsa aşktan o yürekten eser kalmadığını gösterir...

• konuşmalar davranışlar belli eder

1|0
    0|0
  • Ben zaten bitmeden önce yani durumu daha bana söylemeden anlarım hissederim yani o yüzden son noktayıda ben koyarım ona fırsat vermeden.Bunuda konuşmalarından hal ve hareketlerinden hissederim.

0|0
    0|0
    • biz ayrıldık beni rahatsız etme falan dedi seviyo biliyorum sadece kırgın ve kırgın mesaj atıcak gibime geliyo er ya da geç sence gerçekten ayrılamamışmıyız?

• bana şişko falan diye şakalar yaptı o an ciddiye aldım ağladım gücüme gitti filan

• kaydadeğer bir sorun değil çocukmusunuz siz ya gereksiz şeyler yüzünden ayrılıyorsunuz.

• Konu ayrılığa geldiği zaman bitmiştir.bence eğer bişeyler ilerlemiyorsa aşk bitmiş ise ozaman biter

0|0
    0|0
  • onu düşünüp otsbir çektigimde

0|0
    0|0
  • Sağ elim çekici gelmeye başlıyorsa bitmiş demektir

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zaten gerçekten bitmese ayrılık olmaz ki. madem ki hala bir umut bekleyeceksiniz o zaman hiç bitirmeyin bu daha doğru olur.

1|0
    0|0
    • hala umudum var sanki er ya da geç mesaj atıcakmış gibi...

• beni artık öldürseler mesaj atmam o atmadan..

• ne diyeyim hayırlısı:)

• uyandıgımda aklıma gelen ılk kısı o deılse bitmiştir bu iş .)

1|0
    1|0
  • hisslerimden

1|0
    0|0
  • bunu hissedersin

0|0
    0|0
    • hala umudum var bigün bana mesaj atcakmış gibi

• tabiki atar, seviyorsa. çünkü bu çok basit bişey sadece sinirinizin geçmesi gerekiyor :)

• :) <3

• Donundan. Bensiz altına zıçar o.

0|1
    0|0
  • Dilin lal olduysa, tükenmişse kelimelerin bitmiştir. Yapılacak tek şey gitmektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...