Bekarlığını dillendiren bir adamın derdi ne olabilir?

İş arkadaşım 32 yaşında.bildiğim kadarı ile bir ilişkisi var.çok çapkın bir adam.müşterilerimizden alımlı bir kadın görsün hemen sevimlilikler espriler yapıyor.ciddi sohbetlerimizde evlilik kararının çok önemli olduğunu vurguluyor.o anlarda saygımı kazanıyor.çevremizdeki herkes ona ne zaman evleneceğini soruyor.o da bana millette ne merak var ben doğru kadını buldum.birkaç ay sonra ilişkimi alenileştirip seneye düğün yapcam dedi.her gün eğlenceli sohbetler yaparken sürekli beni alan yaşadı, benim düğün ne zaman olacak, evlendiğimde işe geç kalır mıyım, gibi bekar olunca şunları yapabiliyorum ,kadınlar şöyle,ben kadınları anlayamadığım için bu yaşıma kadar bekar kaldım diyor.erkeğin çapkınlığı, kadınlarla ilişkisi, evliliği konusunda merak uyandırma isteğinin sebebi ne olabilir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Geveze adamı hiç sevmem...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yıllarca kız arkadaşı veya kendinden hoşlanan birini bulamamış.sonunda bir tane bulunca da kendini dünyadaki tek erkek tanesi olarak görüyor

0|0
    0|0
  • ilgi yoksunudur...canım yazık :)))

0|0
    0|0
  • tam benim gibi birisi iş arkadaşnz

0|0
    0|0
  • 30 dan sonra dile vuruyor.

0|0
    0|0
  • Bekaretimi koruyorum bende merak ediyorsan söyleyim hiç bir kızla yatmadım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...