Hoşlandıgınız kişi ile tanışmak için en uygun söz bence bu bir bakın sizde yazın :)

arkadaslar hoşlandıgınız kisi ile tanışmada kullanabilecek sözler neler bence bu; + erkek - kız :D

+merhaba

-merhaba

+bu güzel kızla tanışma şansım milyonda kac acaba ?

-bir(dedi diyelim)

+bu milyonda bir olan sansı bana verebilir misin ?

tarzında bisey etkileyici olur karsı tarafı elektrik soku gecirtir heralde :D sizde yazıın bakım biseyler

Güncellemeler:
kızların hepsi kötü bulmus iyisini önerin bizde kullanalım :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• UFF hiç sevmıyorum bu tarz tekerleme tarzı şeylerii direk gelıp açıkça söylese daha çok etkılenırım şahsen laf salatasına gerek yok -,-

0|0
    0|0
  • demeyin sakın amk.. sıfır dese napacan?:D

0|0
    0|0
  • ıyyy malmsn en nefret ettiğim yazı sekli amelece iltfatlar.. abartmalr yalkalıklr feln

0|0
    0|0
  • bu girişin ne gelişmesi olur ne sonucu olur ben sana söyleyeyim :D

0|0
    0|0
    • niye tam kendine güvenen erkek girisi nesi eksik acaba lise son sınıf kızları tavlanmaz mı bu girişle

• kızlar onlara iltifat edip süslü sözler söyleyeni sevmez diyosun ynai :D dikkate aldım bu önerini daha varsa isterim böyle önerileri :D

• yani tanışmıyorsunuz bile böyle süslü iltifatlar gereksiz kaçıyor samimi gelmiyor :D içinden geleni söyle :D

Erkekler Ne Diyor 5

• sana bunu dedikten sonra cevap veren varmı?

0|0
    0|0
  • reis bizim kızlar biraz kütük sayılır anlamazlar bundan uff sanene ne milyonu be demezlerszse

0|2
    0|0
    • Kesinlikle :D Ne diyon arkadaşım ne ihtimali ne milyonu .mk deli misin nesin derler:D

• Yav arkadaşım de get :D ters bir kızsa 0 der kesinlikle :D Sende apışıp kalırsın orda. Geçenlerde biri daha böyle bir soru sormuştu şu cümleyi önermiştim :D >> Pardon en yakın hastane nerde acaba? Sizi görünce şekerim fırladı da bir anda fenalaştım ^_^

0|0
    0|0
  • Bu kadar banal bir giriş olamazdı.

0|0
    0|0
  • sanalda ise birine benzettiğini söyle gir muhabbete, eğer reelde ise git 1 dk alabilir miyim de konuş baştan yavşama kıza kaybedersin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...