Yabancı(Dünya) yemeklerine meraklı mısınız?

Ailedeki herkes klasik yemek tavuk pilav patates yemeği yaparken ben daha çok yabancı mutfaklara merak sarıyorum.Çoğu zmnda başarılı oldum benim gibi bu işe hevesli veya meraklı olan arkadaşlar var mı :)

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel, takdir ettim. :)

Yabancı olarak sadece İtalyan spagettisi ve pizzasına meraklıyım o kadar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• pakistan ve hint mutfagini seviyorum kismen de cin yerim ama keyfim yerinde olursa

0|0
    0|0
  • japon ya da çin bilmiyorum ama rameni merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • sadece Amerikan salatasını severim, bir kere işyerinde İtalyan yemekleri çıkmıştı öyle bir yemek olamaz, içinde havuç bulunan bir çorbaydı 3 ay dışarda kalmış yoğurt gibi bir tadı vardı

0|0
    0|0
  • böyle bir karım olsun. eve geldiğimde yengeç yemek istiyorum. hamam böceği yemek istiyorum. bıktım kuru fasulyeden. bu arada evet ben yabancı böcekleri yemeyi çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • böcek değilde yengeç olabilir farklı tatlar iyidir bir seferlik bile olsa denemek eğlenceli :)

• he ya bir portakallı pekin ördeği yiyemedim :(

0|0
    0|0
  • Egzotik yemekler hosuma gider.Ya da tadını bilmediğim herhangi yiyeceklerin kombinesi..

0|0
    0|0
  • cın yemeklerııııı bncee

0|0
    0|0
  • Egzotik yemekleri severim.

0|0
    0|0
  • ilgi alanım değil bizim yemekler yetiyor bana

0|0
    0|0
  • türk mutfagı benim mutfagım gerisi kalsın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• doğu batı her türlü yemeği denerm ama yapmayı severim daha çok.. tabi çin yemekleri falan hariç adamlar sırf böcek yiyo

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum ben de .Hevesliyim de uğraşmaya.İnşallah gerisi gelir:)

1|0
    0|0
  • Kore yemeklerine ilgiliyim Ramen yemiştim (sulu erişte) :D Çok lezzetli. :D

1|0
    0|0
  • Yok ya, Türk mutfağını seviyom. Sonra pasta diye deniz anasını süsleyip getiriyolar önüne :))

0|0
    0|0
    • hahaha ciddenmi :)

• Çin Japon Doğu Asya kültüründen şaşmam acayip insanlar düşmüş bebekleri bile yiyorlar :(( acınası... Sushiyi merak ediyorum ben kısa zamanda yemeyi düşünüyorum

• afiyet olsun :)

• italyan mutfağını çok severim

0|0
    0|0
  • italya, fransa,kore

0|0
    0|0
  • Aşina olmadığım tatlara açık değilim pek hevesim yoktur.

0|0
    0|0
  • İtalyan mutfağında iyiyimdir:)eğitimim yok ama tarif kitabından yapabildiğim kadar işte :)

0|0
    0|0
  • colcannon yapıp hayattan soğudum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...