Diş telleri hakkında

Bu sene üniversiteye dışarıdan hazırlanacağımda 1 hafta sonra diş doktoruna gitsem seneye üniversiteler başlayasıya kadar çıkartılırmı teller

Not: Köydeyim doktora gidip soramıyorum.Sadece ortalama ne kadar süre kalır merak ediyorum

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• 2 yıl kalıyor en az.

Doktor bana 1.5 yıl kalacak dedi, 2 yıl sonra çıkarttı.

Kendini 2 yıla hazırla.

0|1
    0|0
    • bunun haricinde ek süreler var mıyani tel direk takılmıyor heralde arada ne kadar bekletiliyor

• Cecabın için teşekkürler yanıtımı aldım

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• 6 ay sonra kontrol eder, duruma göre değişir belki bir 6 ay daha

0|1
    0|0
  • dişinin ne kadar bozuk olduğuna bağlı ama genel olarak bilirim ki 2 seneden önce çıkartmıyorlar. eğer diş teli bu kadar istemiyorsan yani kötü gözüktüğünü düşünüyorsan şeffaf taktırmayı dene.

0|1
    0|0
    • şeffafda süre uzuyormuş dişlerimden bir tanesi bozuk sadece 2 yılsa çekicez artık napalım

• Dişinin bozukluğuna bağlı ben taktım eğer takmazsan agzın büyüdüğünde teller agzına olmaz ve paranda boşuna gider taktın mı çıkarma acıycak biraz ama :)

0|0
    0|0
    • Acı önemli değilde kısıtlamalar iyi olmayacak gibi :) ama güzel bir gülüş için değer

• Evet ben taktım acıdan dayanamayıp çıkardım attım yanı eskı halınden daha guzel dıslerım ama pısmanım .s

• diş bozukluğuna bağlı olarak değişşir sene .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• en az 6 ay diye biliyorum o tedavı yontemının .

0|1
    0|0
    • 6 aysa çok kısada dişlere görede tel hazırlama süreci falan oluyormuş.Üniye diş telleriyle başlamak istemiyorum

• 5 yıl kalabilir.

0|1
    0|0
    • yapma ya neye göre değişiyor o süre kimse aynı aüreyi söylemiyor

• 2 yılsa kurtarmaz gerçi 2 yıl olacağı ne garantşyse :( neyse teşekkür ederim ilgilendiğin için

• Rica ederim. Birisi soruma cevap ilgili yazarsa artı veririm :)

Yükleniyor...