Drogba düşünce akan sular duruyor hakemlere göre şimdi drogba dürüstlük abidesi mi oldu?

drogba düşünce penaltılar sel olup akıyor nedendir acaba albenisi ne bu futbolcunun?

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• :D Bu kuyruk acısı oluyor işte :D Devam et bakalım başka neyden şikayetçisin. Fatih Terim duygu ve düşüncelerini açıkça ifade edip ceza alırken başkancığınız kapalı kapılar arkasında iş çevirirken yakalanması da canını yakmıştır herhalde! :D

Soruna bakınca demişsin ki albenisi ne bu futbolcunun sen bu futbolu bilmiyorsun bence bırak bu işleri :D Didier Drogba yani açık ve net! :D

0|3
    0|0
    • ispatlanmamış bir şike düzmecesi hakemlerde drogba hayranı çıktı diyorum hani

• webo adamın dibi

• :D :D Güzel espri :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin de söylediğin gibi 'düşüyor' çünkü.Atlamıyor.

0|3
    0|1
  • Drogbada yere atıyor kendini haklısınız asasasdsf

Bir kere de bir oyuncunun ismine leke sürmeyin,rakiptaşlara sesleniyorum

0|2
    0|0
  • Drogba'ya laf yok. Belki Burak yapmıştır ama Drogba gercekten düşüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece drogba değil her ünlü futbolcu düştüğünde hakemin faul,penaltı çalma olasılığı sıradan bir oyuncununkine göre fazladır.messi ya da ronaldo için de aynı şey geçerli.komplo teorisine gerek yok insan psikolojisi ile alakalı bir durum

0|2
    0|0
  • ceza sahası içinde bir oyuncu düşürülünce senin de söylediğin gibi penaltı olur bilmediğin başka kural varsa anlatabilirim

1|2
    0|0
    • Hayır değil ama G.Saraylı futbolcularda sahtekarlık var..

• Veli Kavlak kendini atmadı, boş kaleye giden bir adam kendini mi atar?Holoskonun hangi pozisyonunu diyorsun?

• Sel olup akiyor dedigide 2 penalti ki biri gayette haklica bir penalti

1|3
    0|1
  • üzerindeki forma olabilir

0|0
    0|0
  • aga saygı duymak lazım ondan ne gelırse şereftır asalet ya inanabılıyomusun drogba gıbı bır oyuncuyu tr de ızlıyon ınanamaışın ama farkettım

0|1
    0|0
    • hakemler bile drogba hayranıymış ben bunu anladım.

• G.Saray formasını giyen futbolcu sahtekarlaşıyor

0|4
    2|5
    • ya kusura bakma yazmıcaktım ama tutamadım kendimi hep bakıyormda objektiflikten milletin provoke edici soru-cevaplarından şikayet ediyorsunuz senin yaptığın ne şimdi bu cevabı vererek onlardan farkın kaldımı?

• bencede bjk-fb futbolcularında sahtekarlık var başarısızlıklarını 3 kağıtla örtüyorlar caanım taraftar inanıyor sonra bütün suç Galatasarayda oluyor. benim görüşüm en sahtekarları fb -bjk Türkiyede tabi herkesin görüşü farklı saygı duymak lazım

• Lan şimdi sg azımı açtırmayın veli kavlakın holoskonun atlayışlarınıda gördük biz

• drogbayla değilde hakemlerle alakalı bence chelsea de düşünce hakemler faul vermiyo meesla

0|0
    0|0
  • tabi tabi. adam yıkılmıyor omuz mücadelesinde dize dize giderken bişey demiyorsunuz. kıskançlığı bırakın artık.

0|0
    0|0
  • kıskançlık tava yapmış

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...