Bu sezon şampiyonlar ligine damga vuracak sürpriz takım sizce hangisi olacak?

Bu sezon şampiyonlar ligine damga vuracak sürpriz takım sizce hangisi olacak? galatasaraylılar bir kerelik duygusal düşünmeyelim, gerçekçi yanıt verelim :) yanıtlayan herkese +1

• Manchester City
    43% (3)12% (2)22% (5)Oy Ver
  • Paris Saint Germain
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Napoli
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Galatasaray
    57% (4)50% (8)52% (12)Oy Ver
  • Diğer(Belirtiniz)
    0% (0)38% (6)26% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kim şampiyon olur demiyorum, sürprizi kim yapar diyorum dikkatinize

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• bu sene yine bayern in başarılı olacağını düşünüyorum ama belirttiğiniz takımlar arsında potansiyel olarak psg nin şansını daha yüksek görüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 21

• Benfica

0|1
    0|0
    • ilginç bir görüş, neden benfica ?

• benficanın genel bir çizgisi var zaten avrupada, kötü bir takım değil, bence yine vasatı aşamazlar, üstelik cardozoyu gönderdiler, işleri 1 kat daha zorlaştı..

• katılmıyorum.benfica'nın oynadığı futbol ile onları rahat rahat yenecek takım çok azdır şu an neyse bekleyip göreceğiz

• sürpriz takım Galatasaray. geçen sezon biz damga vurduk. kimse ihtimal vermiyordu gruptan çıktık çeyrek finale geldik. bu sezon da favori değil ama sürpriz takım Galatasaray olur.

2|1
    0|2
    • kura avantajımız da vardı sanki değilmi :) birde 5 yıldız versene usta soruyu görenler artsın :)

• pardon ya benim kafa gitti. :) ama Schalke kurasında adamları direk favori gösterdiler. iddaa bile 1.50 oran verdi. ama yinede orta derecede bir kura tabi. bayern çıksa kötü olurdu. :)

• Chelsea final görür gibime geliyor..

0|1
    0|1
    • chelsea yi pek sürpriz olarak görmüyorum ben.. neticede adamlar 2 yıldır avrupada kupa kaldırıyor

• Manchester City

0|0
    0|0
  • Yerli takımı destekliyorum.

1|1
    0|0
  • BvB juventus

0|1
    0|0
  • bizm gönlümzde fener geçiyor fener tarih yaza bilir

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe tabiki. Galatasaray damga vuramaz. Olsa olsa damga diye Galatasaray'a vururlar :D

0|0
    1|1
  • Kesinlikle Chelsea

0|1
    0|1
    • sürprizmi o

• Tamam bende kupayı alması adına diyorum. Şampiyonlar Ligi'ni kazandığı yıl Drogba gibi bir adam vardı orada. Geçen yıl da oynadığı futbolu hepimiz biliyoruz. Orada Benfica değil bir level daha yüksek takım olsa kupa filan kaldıramazdı. Kazanması sürpriz olur. Ve bu sürprizi de Chelsea yapar.

• peki öyle olsun ama bence mourinhonun başında olduğu takım her türlü şampiyonluğu alabilecek niteliktedir, 2010da interi kimse beklemezdi değilmi:) açıkçası chelseanin emin adımlarla yürümesi beni şaşırtmaz :D

• Bu sene Chelsea final oynar.

0|1
    0|1
  • metalist kharkiv.

0|0
    0|1
  • Trabzonsporda Florent Maluda reis CcC

0|1
    0|3
  • galatasaray olduğunu tüm dünya söylüyor biz değil

0|0
    0|1
  • tahminlerimi sadece iddia kuponuna yazarım

0|0
    1|1
  • napoli

0|0
    0|0
  • geçen sezon Galatasaray seçilmişti uefa tarafından bu sezonda öyle olcak gibi görünüyor

1|1
    0|0
  • Süpriz takımı bilememde.. barça bu yıl parçalıcak çok feci dönecek

0|0
    0|0
  • Elbette Fenerbahçe..

0|0
    0|1
  • Galatasaray ortalıgın* goyacak

1|1
    0|0
  • Monaco yu unutmayın derim

0|0
    0|1
  • Oyumu galatasaray olarak kullandım ama geçen sene çeyrek finalin sırrı şanslı kuralardı :)

1|3
    0|0
Yükleniyor...