Koşu bandının zararı var mıı özellikle bacaklara

geçen sene aldım i sene kullaıp bıraktım araşırdım menisks yapıyomuş doğrumudurr boşuna mı aldım o bandı bir milyar da verdim taksitle almıştım Şu an evin bir köşesinde duruyo yorumları görünce ürktüm siz kullanıyomusunuz var mı koşu badınız ve zararlarını duydunuz mu

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Diz kapaklarına cok fazla zarar cveriyor meniskus yapar doğrui bence kullanma.

0|0
    0|0
    • e napim vin bir köşesinde mi dursun yzık o paraya ya

• Haklisin yazik o paraya kullan ilerde menuskus olursan diz kapaklarına bişi olursa teknoloji gelişir zaten parayı basar ameliyat olursun.

Erkekler Ne Diyor 3

• menisküs sporcu hastalığıdırda ileri seviyelerde bir rahatsızlıktır sen koşu bandıdan buna yakalanmazsın yani en azından milyonda bir ihtimal :)

0|0
    0|0
    • o da ban denk gelir

• spor yapmayanlardada olan bir durum dert etme, annemde menisküs var mesela ama o asla sporcu değildir, sporla alakası bile yoktur :D

• günde kendine aşırı yüklenmeden 30 dk falan koşsan bişey olmaz. ama senin dediğin gibi öyle birşey varmış.

0|0
    0|0
    • ben de duydum napcam

• ee verdiğim ona para nolcak:(vin bir köşesinde yer kaplıyo

• 2. elden net üzeri satış ilanı ver. genelde öyle yapıyolar

• Kondisyon bisikletiyle sevişiyorum ben ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne zararı aksine sıkılaştırır

0|0
    0|0
    • var mı bandın ya da koştun muu

• ben de 1 300 mü 500 e aldım tatlım ne zaman aldın sabah akşam mı koşuyosun kaç dk bide çok yoruyom seni ama iştee kafam karışık bir de bira çok kştum bandın üstündekii o kouum bez parçlandı delik delik oldu değiştirdim bu bantlaın değişim zamanı da var masraflı

• terleme eşofmanı ile 20 dakka dayanabiliyorum çünkü esofmanı çıkarır çıkarmaz su gibi lööp diye ter akıyor.

• hayır ya yok öyle bir şey güvenle kuallnabilrsin bende hergün 1 saat koşu bandında koşuyorum kaç yıldır. hiç bir şeyimde yok ailemde çoğu kişide menisküs olmasına rağmen

0|0
    0|0
    • evinizde mi var tatlım koşu bandı ileride oluşuyormuş

• canım ben 6 ay kullandı mkoştuğu o bandın üstündeki yürüyüş bezi parça prça oldu değiştirdim allahtan garanti kapsamındaydı sen değiştiriyon mu koşu bandı bezini koştuğun o bandı ünkü adam ylda 1 kez değiştirin de diyodu

• ben pek ilgilenmiyorum o kısımlarla abim yapıyorsa yapıyordur bir fikrim yok

Yükleniyor...