Futbol sevmeyen bir erkek.

Ben futbol maçlarını izlemeyi sevmem yani çok önemli maçlar dışında oturup bir maçı baştan sona izlemişliğim yoktur onun yerine film izlemek çok daha çekîci geliyor, oynamayıda sevmem başka spor dallarıyla ilgilenîyorum sizce bu garip bir durum mu?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk defa futbol sevmeyen bir erkek gördüm desem yeridir hiç garip bir durum değil.

0|0
    0|0
  • farklı olmak iyîdir bence güzel brir özellik. :)

0|0
    0|0
  • Gayet normal. Futbol erkeklik simgesi değil.

0|0
    0|0
  • gayet normal bir durum:D

0|0
    0|0
  • Gokte aranip yerde bulunan erkek cinsi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Futbol sevmeyen bir erkek, ot sevmeyen bir erkeğe benzer. Yani sevmesi ile sevmemesi arasında hiç bir fark yoktur, bu önemsiz bir şeydir..

1|0
    0|0
    • ot sevmeyen inek dedin sandım. dememişsin. neden böyle şeyler yapıyorsun osi :(

• Spa... Bak sen farklı değilsin Sazanlık yapıp herşeye atlama özelliğini kaybetmemişsin.

• yoo ilgi alanına girmiyodur doğal bişi.soruya bak ya acıdım halimize,hepimizin haline. artık nasıl empoze etmişse bunu bize ebevy naöçdas şaka lan şaka futbol sevmeyen erkekmi olur amk AS:DA:D aSD

0|0
    0|0
  • çok normal bence herkes futbol sevmez, ben de belli bir yaşa kadar sevmiyodum. bu aralar bir çekici geliyo, yoksa bir beş sene öncesine kadar maç falan asla izlemezdim

0|0
    0|0
  • futboldan nefret ederim

0|0
    0|0
  • hiç sarmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...